Søg Håndboldinfo
Del

Cookies

Vi bruger cookies til statistik og nogle indstillinger på hjemmesiden.

Du kan læse mere om vores cookies her.

Ved at trykke "Ok,forstået!" giver du accept til vores brug af cookies.

Ok, forstået!

U-9 Drenge B før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2019
185736
16.
09:30 IF 92, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185737
16.
10:00 SGI-Håndbold, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185738
16.
10:30 CØ-05 Ølgod U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185739
16.
11:00 IF 92, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
185740
16.
11:30 CØ-05 Ølgod U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK RørkjærhallenRørkjærhallen, Esbjerg
185721
30.
11:00 SGI-Håndbold, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
185722
30.
11:30 Varde HK U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF 92, Esbjerg Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
185723
30.
12:00 CØ-05 Ølgod U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
185724
30.
12:30 Tistrup-Hodde G&UF U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
185725
30.
13:00 IF 92, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod Lerpøthallen, Varde FritidscenterLerpøthallen, Varde Hal 1
december 2019
185731
07.
10:00 CØ-05 Ølgod U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 IF 92, Esbjerg GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2
185732
07.
10:30 Varde HK U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Tistrup-Hodde G&UF GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2
185733
07.
11:00 SGI-Håndbold, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 CØ-05 Ølgod GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2
185734
07.
11:30 IF 92, Esbjerg U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 Varde HK GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2
185735
07.
12:00 Tistrup-Hodde G&UF U-9 Drenge B før ombrydning | Pulje 1 SGI-Håndbold, Esbjerg GuldagerhallerneGuldagerhallen, Hal 2

Vælg forbund

Luk