Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge C - 2. halvdel

Pulje 5

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
422915
15.
13:00 AG Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 4 Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 3 28-7
422916
15.
15:50 BK Ydun 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Københavns Håndboldklub 3 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 18-9
422912
16.
09:55 HØJ 4 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Team KHKS-ASG-SHH Ølstykke-hallerne 21-13
422911
16.
13:25 Greve Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 BK Ydun 3 Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 17-25
422913
16.
14:30 Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 AG Håndbold Rypark Hallen 14-25
422922
22.
16:00 BK Ydun 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 4 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 25-17
422921
23.
14:45 AG Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Team KHKS-ASG-SHH Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 2 35-13
422917
30.
13:00 Greve Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 AG Håndbold Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 22-22
422918
30.
14:50 HØJ 4 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Københavns Håndboldklub 3 Ølstykke-hallerne 17-33
422914
31.
18:30 Team KHKS-ASG-SHH U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Greve Håndbold Lejre-hallen 12-26
februar 2022
422919
03.
16:45 Team KHKS-ASG-SHH U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 BK Ydun 3 Hvalsø-hallen 10-32
422920
04.
18:30 Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Greve Håndbold Hallen ved Skolen på Strandboulevarden 17-18
422927
06.
11:55 Team KHKS-ASG-SHH U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Københavns Håndboldklub 3 Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 23-21
422928
06.
13:20 AG Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 BK Ydun 3 Glostrup-hallen Glostrup-hallen 1 20-16
422926
06.
13:45 HØJ 4 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Greve Håndbold Ølstykke-hallerne 20-27
422923
27.
12:40 Greve Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 4 Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 33-15
422925
27.
16:40 BK Ydun 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 AG Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 34-15
marts 2022
422933
05.
15:05 HØJ 4 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 AG Håndbold Ølstykke-hallerne 9-26
422934
06.
10:15 Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 BK Ydun 3 Rypark Hallen 19-29
422932
06.
16:25 Greve Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Team KHKS-ASG-SHH Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 40-18
422930
13.
AG Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Københavns Håndboldklub 3 Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
422931
13.
12:00 BK Ydun 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Greve Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 13-15
422929
15.
18:30 Team KHKS-ASG-SHH U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 4 Kirke Hyllinge Hallen Kirke Hyllinge-hallen 24-21
422924
20.
Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Team KHKS-ASG-SHH Rypark Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
422937
27.
02:00 BK Ydun 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Team KHKS-ASG-SHH Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
422935
27.
13:15 Københavns Håndboldklub 3 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 HØJ 4 Rypark Hallen 21-21
422936
27.
14:35 AG Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Greve Håndbold Glostrup-hallen Glostrup-hallen 2 19-17
april 2022
422939
03.
09:55 HØJ 4 U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 BK Ydun 3 Ølstykke-hallerne 14-31
422938
03.
11:55 Greve Håndbold U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 Københavns Håndboldklub 3 Greve Idræts Center Greve Idræts Center Hal 1 21-10
422940
03.
15:00 Team KHKS-ASG-SHH U-13 Drenge C - 2. halvdel | Pulje 5 AG Håndbold Hvalsø-hallen 15-33

Vælg forbund

Luk
ANNONCE