Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige C - 2. halvdel

Pulje 7

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
422581
16.
10:00 Espergærde IF U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Hundested HK Espergærde-hallen 7-6
422582
16.
13:00 AB 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 4 AB-hallen AB-hallen 3 10-5
422580
18.
18:00 Gilleleje HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 Gilleleje-hallen 8-16
422585
25.
18:00 HØJ 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 AB 2 Maglehøj-skolen 16-15
422588
30.
11:05 Hundested HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 Hundested-hallen 14-17
februar 2022
422586
01.
18:00 Gilleleje HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 4 Gilleleje-hallen 11-10
422591
01.
19:00 HØJ 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF Maglehøj-skolen 26-6
422595
06.
09:00 Espergærde IF U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Gilleleje HK Espergærde-hallen 11-9
422596
06.
10:00 Hundested HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 AB 2 Hundested-hallen 9-23
422597
06.
11:15 HIK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 Maglegårdshallen 4-11
422587
08.
17:30 Espergærde IF U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 AB 2 Espergærde-hallen 9-18
422583
22.
18:00 Hundested HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Gilleleje HK Hundested-hallen 12-7
422594
27.
11:45 HØJ 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 4 Jyllingehallen Jyllinge-hallen 20-13
marts 2022
422592
01.
18:00 Gilleleje HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF Gilleleje-hallen 16-20
422602
06.
09:00 Espergærde IF U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 4 Espergærde-hallen 5-9
422603
06.
12:15 AB 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 AB-hallen AB-hallen 3 23-21
422601
08.
18:00 Gilleleje HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Hundested HK Gilleleje-hallen 14-17
422600
13.
11:45 HØJ 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Gilleleje HK Ølstykke-hallerne 28-4
422598
13.
14:25 Hundested HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF Hundested-hallen 16-5
422599
13.
15:00 HIK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 AB 2 Maglegårdshallen 8-22
422593
15.
18:00 AB 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Hundested HK AB-hallen AB-hallen 3 24-9
422589
22.
AB 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Gilleleje HK AB-hallen AB-hallen 3
Udeblevet uden afbud - udehold
UUD
422605
26.
11:15 HIK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Gilleleje HK Maglegårdshallen 17-20
422606
27.
11:45 HØJ 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Hundested HK Jyllingehallen Jyllinge-hallen 18-5
422604
27.
15:20 AB 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF AB-hallen AB-hallen 1 28-2
422584
28.
19:15 HIK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Espergærde IF Byens Hus 17-16
april 2022
422608
03.
10:00 Espergærde IF U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HØJ 2 Espergærde-hallen 11-23
422609
03.
10:00 Hundested HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 HIK 4 Hundested-hallen 9-13
422607
05.
18:00 Gilleleje HK U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 AB 2 Gilleleje-hallen 12-17
422590
09.
11:15 HIK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 7 Hundested HK Maglegårdshallen 15-9

Vælg forbund

Luk
ANNONCE