Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige C - 2. halvdel

Pulje 5

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
422521
16.
12:15 FIF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Ajax København 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 11-18
422522
16.
12:20 Tårnby HK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 4 Travbane Hallen 11-22
422520
16.
14:50 Amager SK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 KFUM 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 10-16
422525
20.
18:00 KFUM 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Tårnby HK 3 Emdrup Hallen 11-11
422531
23.
11:45 KFUM 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 FIF 4 Emdrup Hallen 3-21
422530
23.
13:10 Rødovre HK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Ajax København 3 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 13-19
422529
24.
19:10 Tårnby HK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Amager SK 3 Travbane Hallen 17-7
422526
30.
09:55 Amager SK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 19-19
422527
30.
10:10 FIF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Tårnby HK 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 18-15
februar 2022
422535
06.
09:00 FIF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Amager SK 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 18-17
422524
12.
15:35 Rødovre HK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 FIF 4 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 18-19
422523
19.
14:00 Ajax København 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Amager SK 3 Bavnehøj Arena 18-8
422536
20.
16:20 Ajax København 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Tårnby HK 3 Bavnehøj Arena 28-15
422534
27.
10:40 KFUM 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 4 Emdrup Hallen 11-17
422532
27.
11:45 Amager SK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 FIF 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 18-16
422533
27.
13:25 Tårnby HK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Ajax København 3 Travbane Hallen 9-19
marts 2022
422542
06.
09:00 FIF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 4 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 17-18
422541
06.
11:45 Amager SK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Ajax København 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 15-24
422543
06.
12:20 Tårnby HK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 KFUM 2 Travbane Hallen 6-8
422540
12.
11:10 KFUM 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Amager SK 3 Emdrup Hallen 15-11
422539
13.
15:55 Rødovre HK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Tårnby HK 3 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 15-16
422547
20.
10:50 Amager SK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Tårnby HK 3 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 17-8
422537
20.
11:00 Rødovre HK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 KFUM 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 19-13
422544
27.
11:25 Tårnby HK 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 FIF 4 Travbane Hallen 10-17
422545
27.
13:35 Rødovre HK 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Amager SK 3 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 15-20
422546
27.
13:55 KFUM 2 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Ajax København 3 Emdrup Hallen 12-27
april 2022
422549
02.
17:40 Ajax København 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 Rødovre HK 4 Bavnehøj Arena 16-12
422548
03.
12:20 FIF 4 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 KFUM 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 20-14
422528
09.
08:15 Ajax København 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 KFUM 2 Hafniahallen Hafnia-Court 24-14
422538
10.
11:00 Ajax København 3 U-13 Pige C - 2. halvdel | Pulje 5 FIF 4 Bavnehøj Arena 23-17

Vælg forbund

Luk
ANNONCE