Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
399094
16.
12:20 Risøhøj U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 23-26
399092
16.
13:45 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Nykøbing F. Håndboldklub Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 17-19
399096
18.
18:35 Ledøje-Smørum HK U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 21-13
399101
23.
13:15 Risøhøj U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 24-26
februar 2022
399103
04.
19:00 Nykøbing F. Håndboldklub U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 SPAR NORD Arena 15-14
399097
05.
13:45 Nykøbing F. Håndboldklub U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Risøhøj SPAR NORD Arena 18-17
399107
06.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena 18-14
399098
11.
18:30 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 1 17-23
399104
13.
14:00 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 6-18
399106
24.
18:30 Nykøbing F. Håndboldklub U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK SPAR NORD Arena 25-23
marts 2022
399114
04.
18:30 TMS, Ringsted ungdom 3 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Ledøje-Smørum HK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 15-18
399111
13.
15:05 Ledøje-Smørum HK U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Risøhøj Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 20-22
399112
16.
19:00 Nykøbing F. Håndboldklub U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 SPAR NORD Arena 22-16
399099
18.
19:45 TMS, Ringsted ungdom 3 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Risøhøj Dansk Kabel TV Arena 15-13
399115
24.
19:00 Risøhøj U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Nykøbing F. Håndboldklub Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 18-23
399116
27.
12:30 Risøhøj U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 3 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 20-13
399117
27.
14:15 Ledøje-Smørum HK U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 22-17
399109
29.
18:45 Ledøje-Smørum HK U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Nykøbing F. Håndboldklub Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 16-15
april 2022
399120
03.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Nykøbing F. Håndboldklub Dansk Kabel TV Arena 11-22
399119
03.
13:15 Roskilde Håndbold 2 U-15 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Risøhøj Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 17-21

Vælg forbund

Luk
ANNONCE