Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
398742
27.
18:40 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 19-24
398738
30.
16:20 Lyngby-Virum 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Lyngbyhallen Lyngby-hallen 22-21
februar 2022
398739
01.
19:00 HUK Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Egedalshallen 27-26
398748
03.
19:45 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Holbæk Sportsby 28-26
398747
08.
19:00 HUK Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby-Virum 2 Egedalshallen 21-17
398735
10.
18:30 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby-Virum 2 Ny Stenhushal 24-24
marts 2022
398754
01.
19:00 HUK Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Egedalshallen 34-32
398745
03.
19:00 AG Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 3 29-22
398753
06.
Lyngby-Virum 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
398734
10.
19:00 AG Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 3 26-35
398751
13.
14:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 30-22
398733
22.
18:55 HUK Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold Egedalshallen 24-33
398757
23.
19:00 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby-Virum 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 18-24
398741
27.
17:50 AG Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Lyngby-Virum 2 Glostrup-hallen Glostrup-hallen 2 21-25
398744
31.
17:40 Lyngby-Virum 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold Virum-hallerne Virum-hallen 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
april 2022
398759
03.
Lyngby-Virum 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 AG Håndbold Lyngbyhallen Lyngby-hallen 2
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
398761
03.
12:40 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 Holbæk Sportsby 24-25
398756
05.
19:15 AG Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold Albertslund-hallerne Albertslund-hallerne 3 26-21
398750
07.
17:45 Holbæk Jernløse Stenhus Håndbold U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold Ny Stenhushal 34-22
398736
09.
13:30 Gunslevholm Idrætsefterskole 2 U-17 Pige 1. Division B - 2. halvdel | Pulje 2 HUK Håndbold Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm 22-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE