Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
404139
16.
10:15 Fjordbyerne U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Rudersdal Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 18-22
404138
16.
13:20 Espergærde IF U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Espergærde-hallen 15-18
404143
30.
10:05 Borsholm/ Helsingør Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Rudersdal Håndbold 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 31-23
404144
30.
11:40 Espergærde IF U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Fjordbyerne Espergærde-hallen 17-16
februar 2022
404152
06.
11:10 Espergærde IF U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Borsholm/ Helsingør Håndbold Espergærde-hallen 9-17
404141
24.
18:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Espergærde IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 20-19
404149
27.
16:15 Borsholm/ Helsingør Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Espergærde IF Nordkyst-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
marts 2022
404159
06.
11:10 Espergærde IF U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Rudersdal Håndbold 2 Espergærde-hallen 17-18
404158
06.
16:15 Borsholm/ Helsingør Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Nordkyst-hallen 25-22
404155
13.
Team Helsinge Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Espergærde IF Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
Ulovlig spiller - udehold
UUL
404156
13.
13:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Fjordbyerne Holte Hallerne Holte Hallerne 1 (gl) 25-19
404146
18.
18:00 Fjordbyerne U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Borsholm/ Helsingør Håndbold Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1 21-23
404147
18.
19:00 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny) 26-36
404150
21.
17:00 Fjordbyerne U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Team Helsinge Håndbold 2 Slangerup Idrætshal Slangerup Idrætshal 2 18-38
404140
24.
19:00 Team Helsinge Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Borsholm/ Helsingør Håndbold Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 18-29
404161
27.
14:00 Fjordbyerne U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Espergærde IF Slangerup Idrætshal Slangerup Idrætshal 2 26-21
404162
27.
15:30 Rudersdal Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Borsholm/ Helsingør Håndbold Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 22-34
404153
31.
19:00 Team Helsinge Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Fjordbyerne Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 29-21
april 2022
404164
03.
10:05 Borsholm/ Helsingør Håndbold U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Fjordbyerne Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 33-12
404166
03.
12:40 Team Helsinge Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 6 Rudersdal Håndbold 2 Ramløse-hallen 26-20

Vælg forbund

Luk
ANNONCE