Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
404019
16.
15:00 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter 19-20
404027
25.
18:30 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Røsnæshallen 27-14
404024
30.
14:55 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena 17-33
februar 2022
404021
01.
18:45 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Røsnæshallen 19-23
404032
06.
11:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Dansk Kabel TV Arena 10-21
404020
08.
18:25 H.S.G. 91 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Trællerup-hallen 10-25
404029
12.
10:00 Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 24-22
404030
27.
11:40 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 19-14
marts 2022
404033
03.
19:00 H.S.G. 91 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Trællerup-hallen 16-11
404038
05.
17:00 Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Viby Sj. Idrætscenter Viby Sj. Idrætscenter 2 24-12
404039
06.
17:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg Dansk Kabel TV Arena 19-21
404026
08.
19:15 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter 13-17
404036
12.
14:10 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Rørby-hallen 26-17
404035
13.
16:10 H.S.G. 91 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Trællerup-hallen 16-17
404018
16.
19:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 H.S.G. 91 Dansk Kabel TV Arena 25-18
404041
27.
12:25 HK Lammefjorden U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 16-16
404042
31.
18:00 HF Kalundborg U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Kalundborg-hallerne Kalundborg-hallerne (ny) 20-27
april 2022
404044
02.
15:15 Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HK Lammefjorden Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 29-11
404046
03.
15:30 H.S.G. 91 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg Trællerup-hallen 19-24
404023
05.
18:40 Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge 2. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 HF Kalundborg Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 1 23-25

Vælg forbund

Luk
ANNONCE