Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge C1- 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
423211
15.
12:00 Roskilde Håndbold 3 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423213
16.
10:45 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423212
16.
11:25 Sierslev HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Stevnshallerne Stevnshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423214
17.
18:00 Sydsjællands HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423221
20.
17:30 Hashøj IF U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Gerlev Idrætshøjskole
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423222
23.
11:45 Holmegaard Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Holmegaard-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423215
27.
17:30 Hashøj IF U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Gerlev Idrætshøjskole
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423217
29.
13:00 Roskilde Håndbold 3 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423218
30.
11:25 Sierslev HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Stevnshallerne Stevnshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2022
423216
03.
17:00 Holmegaard Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Holmegaard-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423228
06.
12:00 Hashøj IF U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Gerlev Idrætshøjskole
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423226
06.
12:40 Sierslev HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Stevnshallerne Stevnshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423223
13.
13:00 Roskilde Håndbold 3 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423227
24.
17:30 Sydsjællands HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423225
27.
09:00 Holmegaard Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Holmegaard-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423224
27.
12:15 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2022
423232
03.
18:00 Roskilde Håndbold 3 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423234
06.
11:00 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Haslev-hallerne
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423233
06.
11:25 Sierslev HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF Stevnshallerne Stevnshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423237
08.
18:00 Holmegaard Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sydsjællands HK Holmegaard-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423231
13.
11:00 Holmegaard Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Holmegaard-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423230
13.
13:15 Hashøj IF U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Gerlev Idrætshøjskole
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423229
15.
18:00 Sydsjællands HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423220
19.
14:15 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Rønnede-hallen, Kongsted
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423235
27.
10:00 Team Faxe Håndbold U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Sierslev HK Faxe-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423236
27.
11:00 Hashøj IF U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 3 Gerlev Idrætshøjskole
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423238
31.
18:50 Roskilde Håndbold 3 U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Team Faxe Håndbold Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
april 2022
423240
03.
10:00 Sydsjællands HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Hashøj IF VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423239
03.
11:25 Sierslev HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold Stevnshallerne Stevnshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
423219
09.
13:00 Sydsjællands HK U-11 Drenge C1- 2. halvdel | Pulje 2 Holmegaard Håndbold VU-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE