Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
393665
16.
13:40 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
393670
18.
20:15 Furesø Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Gladsaxe HG Farum Arena Farum Arena 3 30-19
393676
25.
20:15 Furesø Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Farum Arena Farum Arena 3 21-23
393672
30.
12:15 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Gladsaxe HG Helsinge-hallen Helsinge-hallen 1 32-26
februar 2022
393671
03.
Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 VHC/Vidar Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
393682
06.
02:00 VHC/Vidar U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Vanløsehallen Vanløsehal 1
Ulovlig spiller - udehold
UUL
393680
06.
16:40 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Allerød Håndbold Klub Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
393667
09.
20:30 Gladsaxe HG U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 VHC/Vidar Gladsaxe Sportshal 33-30
393669
22.
18:20 VHC/Vidar U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 2 27-36
393677
27.
02:00 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
marts 2022
393679
01.
20:00 Furesø Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 VHC/Vidar Farum Arena Farum Arena 3 23-27
393674
02.
20:30 Gladsaxe HG U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Allerød Håndbold Klub Gladsaxe Sportshal Gladsaxe Sportshal bane 1 32-20
393687
06.
16:00 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 VHC/Vidar Helsinge-hallen Helsinge-hallen 1 35-27
393688
06.
17:00 Gladsaxe HG U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Gladsaxe Sportshal
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
393684
13.
12:00 VHC/Vidar U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Gladsaxe HG Vanløsehallen Vanløsehal 2 30-33
393685
15.
Furesø Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Allerød Håndbold Klub Farum Arena Farum Arena 3
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
393690
26.
14:00 VHC/Vidar U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Allerød Håndbold Klub Vanløsehallen Vanløsehal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
393689
27.
12:15 Gladsaxe HG U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Team Helsinge Håndbold Gladsaxe Sportshal 22-32
april 2022
393692
03.
01:00 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Gladsaxe HG Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
393693
03.
02:00 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge 2. Division B - 2. halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Ramløse-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE