Søg Håndboldinfo
Del

Serie 2 Herrer (2. Halvs)

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
423509
15.
13:00 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Kerteminde HK 3 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
423505
16.
15:00 Tved G.& I. 2 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland Tvedhallen 28-24
423508
16.
15:00 BR 66 Langeskov 2 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 3 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 27-19
423512
22.
16:05 Kerteminde HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 3 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 20-13
423514
23.
11:00 HF Langeland Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF 3 Langelandshallen 27-18
423513
23.
12:10 BR 66 Langeskov 2 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Faaborg ØH 4 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-19
423500
26.
18:00 Stenstrup IF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 17-17
423516
30.
13:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland Vester Skerningehallen 19-16
423515
30.
18:20 Tved G.& I. 2 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 2 Tvedhallen 20-24
423519
31.
20:00 Nyborg GIF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Kerteminde HK 3 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 23-18
februar 2022
423502
05.
16:30 Kerteminde HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
423523
06.
11:45 HF Langeland Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Kerteminde HK 3 Humblehallen 25-21
423506
10.
19:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF 3 Vester Skerningehallen 29-21
423503
20.
11:45 HF Langeland Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Faaborg ØH 4 Bagenkophallen 22-16
423520
24.
19:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Vester Skerningehallen 23-23
423529
25.
17:50 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF 3 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
423528
27.
12:20 BR 66 Langeskov 2 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 22-23
423526
27.
14:30 Stenstrup IF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Stenstrup Hallen Stenstruphallen 16-23
marts 2022
423524
10.
20:30 Nyborg GIF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 32-25
423532
12.
13:30 Kerteminde HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Ulovlig spiller - udehold
UUL
423534
12.
15:00 Nyborg GIF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 29-26
423530
13.
11:00 Stenstrup IF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Faaborg ØH 4 Stenstrup Hallen Stenstruphallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
423544
18.
17:50 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 20-27
423542
25.
18:45 Kerteminde HK 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 24-19
423540
27.
11:00 Stenstrup IF 3 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF 3 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 21-23
april 2022
423538
02.
11:00 HF Langeland Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 3 Bagenkophallen 20-15
423535
03.
14:05 Tved G.& I. 2 Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 Faaborg ØH 4 Tvedhallen 20-24
423536
03.
15:20 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 2 Herrer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 2 Vester Skerningehallen 18-22

Vælg forbund

Luk
ANNONCE