Søg Håndboldinfo
Del

Serie 3 Damer (2. Halvs)

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
424611
16.
12:00 Hindsholm Håndboldforening Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Hindsholmhallen 23-16
424614
16.
12:00 Nyborg GIF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1 21-15
424613
16.
13:30 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 20-14
424610
16.
14:00 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 20-24
424615
16.
16:30 He-Ry 67 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 IF Stjernen, Odense 6 Ryslingehallen 17-16
424609
18.
18:30 Vindinge BK Håndbold Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Vindingehallen 30-10
424604
19.
19:00 Stenstrup IF 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Gudme Håndboldklub Stenstrup Hallen Stenstruphallen 25-18
424606
20.
18:20 Tåsinge HK Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Tåsingehallen 15-21
424616
23.
11:20 Tåsinge HK Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Gudme Håndboldklub Tåsingehallen 14-16
424619
23.
13:10 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 He-Ry 67 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 20-13
424621
23.
13:40 Nyborg GIF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Skårup IF Nyborghallerne Nyborghallerne 1 16-13
424617
23.
14:15 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Hindsholm Håndboldforening Vester Skerningehallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424618
23.
17:15 IF Stjernen, Odense 6 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 2 Skt. Jørgens Hallen 19-24
424607
25.
19:30 Skårup IF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 3 Skåruphallen 14-18
424626
25.
19:45 Vindinge BK Håndbold Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Vindingehallen 27-11
424623
30.
11:00 Hindsholm Håndboldforening Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Hindsholmhallen 23-10
424624
30.
13:15 He-Ry 67 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Ryslingehallen 8-11
424622
30.
13:45 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 3 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 12-19
424625
30.
14:00 Stenstrup IF 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 17-25
424627
30.
15:30 Skårup IF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 IF Stjernen, Odense 6 Skåruphallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
februar 2022
424633
06.
12:15 Vindinge BK Håndbold Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Skårup IF Vindingehallen 25-15
424628
06.
12:20 Hindsholm Håndboldforening Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Gudme Håndboldklub Hindsholmhallen 22-16
424629
06.
14:15 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 IF Stjernen, Odense 6 Vester Skerningehallen 18-17
424620
08.
19:00 HF Langeland 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Langelandshallen 18-15
424612
08.
20:20 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Skårup IF Vester Skerningehallen 15-13
424632
09.
19:00 Nyborg GIF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 He-Ry 67 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 16-15
424608
20.
14:15 HF Langeland 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 He-Ry 67 Bagenkophallen 24-12
424605
22.
19:00 IF Stjernen, Odense 6 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Hindsholm Håndboldforening Hindsholmhallen 18-12
424630
22.
19:00 Tåsinge HK Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 2 Tåsingehallen 11-28
424639
22.
19:30 Skårup IF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland 2 Skåruphallen 15-22
424638
24.
19:00 He-Ry 67 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Ryslingehallen 9-28
424634
27.
12:20 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 14-21
424637
27.
13:30 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 23-19
424636
27.
15:00 IF Stjernen, Odense 6 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Skt. Jørgens Hallen 20-11
424635
27.
16:00 Stenstrup IF 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Hindsholm Håndboldforening Stenstrup Hallen Stenstruphallen 21-16
marts 2022
424655
06.
11:00 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 9-19
424657
06.
13:30 Nyborg GIF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 13-23
424656
06.
14:00 He-Ry 67 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Skårup IF Ryslingehallen 21-16
424654
06.
14:15 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 2 Vester Skerningehallen 13-11
424653
06.
15:30 Hindsholm Håndboldforening Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Munkebo Idrætscenter
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424652
06.
15:45 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 IF Stjernen, Odense 6 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 19-19
424631
08.
20:20 HF Langeland 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 3 Humblehallen 23-13
424648
13.
12:15 Vindinge BK Håndbold Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Vindingehallen 18-10
424646
13.
15:30 Skårup IF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Gudme Håndboldklub Skåruphallen 18-19
424647
13.
15:30 HF Langeland 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Hindsholm Håndboldforening Langelandshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424649
13.
16:00 Stenstrup IF 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Stenstrup Hallen Stenstruphallen 23-18
424650
15.
19:00 Tåsinge HK Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 He-Ry 67 Tåsingehallen 13-19
424645
16.
19:00 Nyborg GIF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 IF Stjernen, Odense 6 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 14-19
424644
20.
12:15 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 24-6
424642
20.
14:15 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland 2 Vester Skerningehallen 21-25
424640
20.
14:20 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 14-23
424643
20.
16:30 He-Ry 67 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 2 Ryslingehallen 18-15
424666
26.
14:40 BR 66 Langeskov 3 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424668
27.
11:20 Tåsinge HK Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Skårup IF Tåsingehallen 13-16
424665
27.
14:00 He-Ry 67 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Hindsholm Håndboldforening Ryslingehallen 14-10
424669
27.
14:35 IF Stjernen, Odense 6 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 HF Langeland 2 Skt. Jørgens Hallen 10-19
424667
27.
16:00 Stenstrup IF 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Vindinge BK Håndbold Stenstrup Hallen Stenstruphallen 17-20
424659
29.
19:45 Hindsholm Håndboldforening Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 3 Hindsholmhallen 17-20
424664
30.
19:15 Nyborg GIF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Gudme Håndboldklub Nyborghallerne Nyborghallerne 1 17-17
april 2022
424662
02.
12:15 HF Langeland 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Tåsinge HK Bagenkophallen 18-9
424663
02.
13:45 Vindinge BK Håndbold Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 IF Stjernen, Odense 6 Vindingehallen 31-5
424658
03.
11:35 Gudme Håndboldklub Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 He-Ry 67 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 15-30
424660
03.
14:15 Ollerup/Skerninge G.& I.F. 2 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Nyborg GIF Vester Skerningehallen 20-13
424641
05.
19:00 Hindsholm Håndboldforening Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Skårup IF Hindsholmhallen 22-14
424651
05.
20:30 IF Stjernen, Odense 6 Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 BR 66 Langeskov 3 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 18-20
424661
19.
19:30 Skårup IF Serie 3 Damer (2. Halvs) | Pulje 2 Stenstrup IF 2 Skåruphallen 11-30

Vælg forbund

Luk
ANNONCE