Søg Håndboldinfo
Del

Serie 1 Damer (2. Halvs)

Serie 1 - Serie 1 kvalifikation

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
424405
18.
19:40 Østfyns HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation TPI-Odense 3 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 25-12
424406
21.
19:00 SUS Håndbold 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation STIF Salbrovad Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 18-28
424414
23.
11:00 TPI-Odense 3 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation STIF Salbrovad Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 17-33
424418
30.
17:00 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Ollerup/Skerninge G.& I.F. Tvedhallen 16-28
februar 2022
424401
01.
19:10 Søndersø IF 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Nr. Lyndelse/Søby HK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424416
01.
20:30 SUS Håndbold 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation TPI-Odense 3 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 21-17
424420
06.
13:40 SUS Håndbold 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Østfyns HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 17-19
424422
06.
16:15 Søndersø IF 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Tved G.& I. 2 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 22-16
424421
06.
16:40 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Fjordager IF Håndbold Vester Skerningehallen 24-19
424410
08.
19:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation SUS Håndbold 2 Vester Skerningehallen 22-17
424417
10.
20:30 Fjordager IF Håndbold Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Søndersø IF 2 Fjordagerhallen 26-18
424400
15.
20:30 Fjordager IF Håndbold Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Østfyns HK Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 22-14
424429
22.
19:00 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation STIF Salbrovad Tvedhallen 20-24
424425
24.
19:35 Østfyns HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Ollerup/Skerninge G.& I.F. Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 17-20
424428
27.
11:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation TPI-Odense 3 Carl Nielsen Hallen 25-22
marts 2022
424426
01.
19:30 Fjordager IF Håndbold Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation SUS Håndbold 2 Fjordagerhallen 27-15
424404
01.
19:40 STIF Salbrovad Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Ollerup/Skerninge G.& I.F. Salbrovadhallen 25-31
424413
06.
11:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Tved G.& I. 2 Carl Nielsen Hallen 23-21
424434
08.
18:30 STIF Salbrovad Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Østfyns HK Salbrovadhallen 26-15
424433
11.
19:45 TPI-Odense 3 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Ollerup/Skerninge G.& I.F. Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 15-23
424430
13.
13:45 Fjordager IF Håndbold Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Tved G.& I. 2 Fjordagerhallen 23-16
424431
13.
16:10 Søndersø IF 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation SUS Håndbold 2 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 25-28
424440
15.
20:30 Fjordager IF Håndbold Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation STIF Salbrovad Fjordagerhallen 24-24
424403
18.
19:45 TPI-Odense 3 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Tved G.& I. 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 15-21
424443
22.
19:30 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Ollerup/Skerninge G.& I.F. Carl Nielsen Hallen 10-30
424441
26.
12:20 Søndersø IF 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation TPI-Odense 3 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 2 18-23
424444
27.
11:00 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation SUS Håndbold 2 Tvedhallen 18-18
424439
29.
18:45 STIF Salbrovad Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Søndersø IF 2 Salbrovadhallen 29-22
424408
29.
20:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Fjordager IF Håndbold Carl Nielsen Hallen 23-22
424435
31.
19:40 Østfyns HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Tved G.& I. 2 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 16-13
april 2022
424438
01.
18:15 TPI-Odense 3 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Fjordager IF Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 22-19
424436
02.
12:10 SUS Håndbold 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Nr. Lyndelse/Søby HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 23-28
424415
05.
19:00 Østfyns HK Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Nr. Lyndelse/Søby HK Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 22-19
424411
12.
19:10 Søndersø IF 2 Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Østfyns HK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 14-15
424424
19.
18:30 STIF Salbrovad Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Nr. Lyndelse/Søby HK Salbrovadhallen 30-28
424407
19.
19:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer (2. Halvs) | Serie 1 - Serie 1 kvalifikation Søndersø IF 2 Vester Skerningehallen 31-19

Vælg forbund

Luk
ANNONCE