Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge B

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
417951
15.
Ejstrup/Hærvejen U-15 Drenge B | Pulje 1 HT 87, Hauge-Thorning Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
417950
15.
14:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Team Horsens 3 Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 11-16
417967
18.
18:00 Ry Håndbold 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 HT 87, Hauge-Thorning Ry-Hallerne Ry Hallerne A 18-15
417966
20.
18:30 Team Horsens 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 5 Torsted Hallen Torsted Hallen 2 16-21
417939
21.
18:50 Ry Håndbold 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Team Horsens 3 Ry-Hallerne Ry Hallerne A 17-17
417941
23.
11:50 Stilling IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3 Stilling-Hallen Stilling Hallen 15-23
417942
23.
14:40 HT 87, Hauge-Thorning U-15 Drenge B | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Thorning-Hallen Thorning Hallen 19-20
417945
29.
11:45 Ejstrup/Hærvejen U-15 Drenge B | Pulje 1 Stilling IF Nr. Snede-Hallen 22-13
417946
29.
14:00 Skanderborg Håndbold 5 U-15 Drenge B | Pulje 1 Team Horsens 3 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 13-16
417944
30.
11:50 Ry Håndbold 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3 Ry-Hallerne Ry Hallerne A 15-15
februar 2022
417948
03.
18:00 Team Horsens 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Stilling IF Torsted Hallen Torsted Hallen 2 19-10
417938
03.
18:10 Ejstrup/Hærvejen U-15 Drenge B | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3 Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 19-27
417949
05.
14:40 Ry Håndbold 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 5 Ry-Hallerne Ry Hallerne A 22-22
417954
09.
19:15 Skanderborg Håndbold 5 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 21-18
417943
23.
19:30 Skanderborg Håndbold 5 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 24-14
417960
24.
19:00 Stilling IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Stilling-Hallen Stilling Hallen 12-20
417940
24.
19:30 HT 87, Hauge-Thorning U-15 Drenge B | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 5 Thorning-Hallen Thorning Hallen 18-19
417959
26.
15:40 Team Horsens 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Torsted Hallen Torsted Hallen 2 25-13
417961
27.
13:00 Skanderborg Håndbold 5 U-15 Drenge B | Pulje 1 HT 87, Hauge-Thorning Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 17-15
marts 2022
417974
03.
19:10 Ejstrup/Hærvejen U-15 Drenge B | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 5 Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 14-18
417976
06.
11:50 Stilling IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Team Horsens 3 Stilling-Hallen Stilling Hallen 12-14
417975
06.
12:40 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 2 14-17
417969
08.
18:50 HT 87, Hauge-Thorning U-15 Drenge B | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3 Thorning-Hallen Thorning Hallen 12-18
417952
09.
19:30 Skanderborg Håndbold 5 U-15 Drenge B | Pulje 1 Stilling IF Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 16-14
417970
10.
18:15 Team Horsens 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Torsted Hallen Torsted Hallen 2 18-15
417968
10.
19:15 Stilling IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Stilling-Hallen Stilling Hallen 14-8
417956
13.
10:30 Ry Håndbold 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Ry-Hallerne Ry Hallerne A
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
417958
13.
12:50 Skanderborg Håndbold 5 U-15 Drenge B | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 19-18
417957
13.
13:45 HT 87, Hauge-Thorning U-15 Drenge B | Pulje 1 Team Horsens 3 Thorning-Hallen Thorning Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
417962
15.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 20-16
417964
17.
18:00 Ry Håndbold 2 U-15 Drenge B | Pulje 1 Stilling IF Ry-Hallerne Ry Hallerne A
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
417963
17.
18:15 Team Horsens 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 HT 87, Hauge-Thorning Torsted Hallen Torsted Hallen 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
417977
19.
10:40 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 5 Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 2 22-16
417978
19.
10:50 Ejstrup/Hærvejen U-15 Drenge B | Pulje 1 Ry Håndbold 2 Nr. Snede-Hallen 19-26
417979
22.
17:30 Stilling IF U-15 Drenge B | Pulje 1 HT 87, Hauge-Thorning Stilling-Hallen Stilling Hallen 14-17
417955
24.
17:50 Ejstrup/Hærvejen U-15 Drenge B | Pulje 1 Team Horsens 3 Ejstrupholm-Hallen Ejstrupholmhallen 16-28
417973
26.
10:00 Stilling IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 5 Stilling-Hallen Stilling Hallen 12-21
417971
27.
11:30 Team Horsens 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM 3 Torsted Hallen Torsted Hallen 2 22-13
417972
27.
12:40 HT 87, Hauge-Thorning U-15 Drenge B | Pulje 1 Ejstrup/Hærvejen Thorning-Hallen Thorning Hallen 24-15
417965
29.
18:45 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 Stilling IF Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 15-10
417953
31.
19:30 HT 87, Hauge-Thorning U-15 Drenge B | Pulje 1 Stilling IF Thorning-Hallen Thorning Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
april 2022
417947
02.
11:00 Silkeborg-Voel KFUM 3 U-15 Drenge B | Pulje 1 HT 87, Hauge-Thorning Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 24-16

Vælg forbund

Luk
ANNONCE