Søg Håndboldinfo
Del

U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
421154
16.
10:00 Sanderum Håndbold U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Otterup HK Sanderumhallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
421152
16.
10:40 TPI-Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Stige Håndboldklub Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421157
22.
09:15 IF Stjernen Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421156
23.
10:00 Team Vestfyn U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 TPI-Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421159
23.
14:10 Sanderum Håndbold U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Sanderumhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421161
29.
10:15 Tommerup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421163
29.
14:30 Otterup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421147
30.
09:00 IF Stjernen Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421164
30.
10:20 BR 66 Langeskov U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2022
421166
04.
18:00 TPI-Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421168
05.
11:10 IF Stjernen Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421167
06.
09:50 Team Vestfyn U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Otterup HK Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421170
06.
10:30 Stige Håndboldklub U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Stigehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421146
10.
17:15 Otterup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421150
22.
16:30 Stige Håndboldklub U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Stigehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421171
27.
09:00 Tommerup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421175
27.
09:00 BR 66 Langeskov U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Stige Håndboldklub Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421172
27.
09:10 Otterup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 TPI-Odense Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2022
421182
11.
17:15 TPI-Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Sanderum Håndbold Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421176
12.
14:30 Otterup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421180
13.
09:00 Stige Håndboldklub U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Tommerup HK Stigehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421177
13.
10:20 IF Stjernen Odense U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 TPI-Odense Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421153
20.
10:00 Team Vestfyn U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421189
26.
09:30 Sanderum Håndbold U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Sanderumhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421186
26.
11:45 Otterup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 Stige Håndboldklub Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421190
26.
12:00 BR 66 Langeskov U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 TPI-Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
april 2022
421181
03.
09:00 Tommerup HK U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
421185
03.
09:30 Stige Håndboldklub U-10 Pige B (Kortbane) (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Stigehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE