Søg Håndboldinfo
Del

Fynsserien Damer (2.Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
424298
16.
12:40 Gudme Håndboldklub 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 29-17
424296
16.
16:05 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 19-20
424299
16.
19:40 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 21-17
424292
20.
20:00 Kerteminde HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Gudme Håndboldklub 2 Munkebo Idrætscenter 21-36
424304
22.
16:30 Gudme Håndboldklub 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 32-20
424303
22.
17:00 IF Stjernen, Odense 3 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Skt. Jørgens Hallen 29-23
424302
23.
14:30 DSIO Odense Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Munkebjergskolens Hal 26-19
424289
25.
20:45 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Stenstrup Hallen Stenstruphallen 26-27
424312
27.
20:00 Kerteminde HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 3 Munkebo Idrætscenter 28-31
424308
30.
12:00 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 13-16
424311
30.
13:40 Haarby IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 12-19
februar 2022
424318
01.
19:30 Haarby IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 17-17
424297
02.
20:45 DSIO Odense Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 32-22
424310
03.
19:15 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Stenstrup Hallen Stenstruphallen 18-18
424317
03.
19:15 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 23-24
424314
05.
14:15 DSIO Odense Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 3 Munkebjergskolens Hal 20-20
424315
06.
13:35 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 19-27
424316
06.
14:50 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Gudme Håndboldklub 2 Rasmus Rask Hallen 21-21
424313
06.
16:05 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 16-28
424293
10.
18:45 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Rasmus Rask Hallen 24-21
424294
20.
16:45 Haarby IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 13-26
424295
22.
19:30 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 21-25
424290
22.
20:05 IF Stjernen, Odense 3 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 25-22
424306
22.
20:30 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 32-27
424309
22.
20:45 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Bolbrohallen 29-24
424320
25.
18:00 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Stenstrup Hallen Stenstruphallen 19-14
424322
26.
16:30 Gudme Håndboldklub 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424319
26.
17:30 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 16-23
424321
27.
16:05 IF Stjernen, Odense 3 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Skt. Jørgens Hallen 22-17
424324
27.
18:00 Kerteminde HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 26-27
marts 2022
424323
01.
20:45 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Bolbrohallen 22-8
424337
05.
15:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 3 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-23
424339
06.
14:00 DSIO Odense Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Munkebjergskolens Hal 22-18
424338
06.
14:15 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 16-19
424340
06.
16:50 Gudme Håndboldklub 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 28-15
424341
06.
17:45 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Bolbrohallen 27-13
424333
08.
19:30 Haarby IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 16-22
424336
12.
12:15 IF Stjernen, Odense 3 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Gudme Håndboldklub 2 Skt. Jørgens Hallen 14-24
424334
13.
12:30 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Stenstrup Hallen Stenstruphallen 32-17
424335
13.
13:30 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 21-27
424332
13.
13:35 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Rasmus Rask Hallen 25-16
424300
17.
19:15 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 3 Bolbrohallen 27-26
424330
20.
11:20 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 3 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 25-28
424329
20.
15:25 Gudme Håndboldklub 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 28-19
424327
20.
15:30 DSIO Odense Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Fjordagerhallen 25-18
424305
22.
18:45 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Rasmus Rask Hallen 24-18
424328
24.
19:30 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Bolbrohallen 26-19
424331
24.
20:00 Kerteminde HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Munkebo Idrætscenter 24-25
424342
24.
20:20 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 27-21
424353
26.
13:25 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 16-16
424349
26.
14:10 Aarup BK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
424350
26.
15:40 Bolbro GIF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Bolbrohallen 30-17
424352
27.
12:30 Stenstrup IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Stenstrup Hallen Stenstruphallen 26-10
424351
27.
13:10 Gudme Håndboldklub 2 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-26
424354
27.
17:00 IF Stjernen, Odense 3 Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bellinge IF Skt. Jørgens Hallen 25-25
424301
31.
20:00 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 21-19
april 2022
424346
01.
18:45 Kerteminde HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Stenstrup IF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 24-31
424343
02.
15:00 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Bolbro GIF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
424347
03.
15:00 Bellinge IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Rasmus Rask Hallen 22-17
424344
03.
15:30 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Gudme Håndboldklub 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 17-36
424345
03.
17:00 DSIO Odense Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Munkebjergskolens Hal 30-24
424348
03.
17:00 Haarby IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 IF Stjernen, Odense 3 Haarbyhallerne Haarbyhallerne - Hal 1 20-22
424291
05.
19:10 Søndersø IF Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Søndersøhallerne Søndersøhallerne 2 21-23
424307
05.
19:15 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Gudme Håndboldklub 2 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 22-30
424326
05.
20:15 Risøhøj Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 21-24
424325
12.
19:15 Otterup HK Fynsserien Damer (2.Halvs) | Pulje 1 Haarby IF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 19-19

Vælg forbund

Luk
ANNONCE