Søg Håndboldinfo
Del

Fynsserien Herrer (2.Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
420590
06.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 He-Ry 67 Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 26-23
420596
16.
11:30 DSIO Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Munkebjergskolens Hal
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
420595
16.
12:10 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 29-27
420594
16.
13:35 Team Vestfyn Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 30-26
420593
16.
14:10 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 27-20
420597
16.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK 2 Ryslingehallen 32-24
420592
18.
20:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense Tvedhallen 19-25
420601
20.
20:30 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 He-Ry 67 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 36-34
420602
20.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK 2 Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 29-23
420598
23.
14:15 Søndersø IF Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 29-22
420608
27.
21:00 Kerteminde HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 21-33
420605
28.
20:15 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 30-32
420607
29.
11:00 Aarup BK Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 36-23
420606
30.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Ryslingehallen 30-31
420604
30.
15:30 Tved G.& I. Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Tvedhallen 26-27
420609
31.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 30-20
420591
31.
20:15 Kerteminde HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
februar 2022
420588
03.
19:30 Søndersø IF Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 32-23
420615
03.
21:00 Kerteminde HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 23-24
420614
05.
12:45 DSIO Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 He-Ry 67 Munkebjergskolens Hal 25-25
420611
06.
11:40 Team Vestfyn Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK 2 Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 31-28
420612
06.
14:55 Søndersø IF Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 20-21
420586
08.
19:00 Aarup BK Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 36-18
420610
10.
20:00 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 22-24
420589
20.
13:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 29-23
420620
22.
20:15 He-Ry 67 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK 2 Ryslingehallen 26-26
420603
24.
21:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Munkebjergskolens Hal 22-25
420618
26.
12:20 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 15-30
420617
27.
12:45 Aarup BK Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 31-23
420619
27.
13:40 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 25-25
420616
27.
14:00 Tved G.& I. Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Tvedhallen 23-28
420621
28.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 31-19
marts 2022
420599
01.
19:30 Team Vestfyn Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Ejby-Hallen 29-21
420600
02.
20:30 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 25-28
420635
04.
20:15 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 17-28
420634
05.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK 2 Tvedhallen 30-23
420637
06.
12:05 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK 2 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 29-35
420639
06.
12:30 DSIO Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense Munkebjergskolens Hal 23-30
420638
10.
20:30 He-Ry 67 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Ryslingehallen 27-40
420629
10.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 30-15
420631
11.
20:10 Aarup BK Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 33-22
420630
12.
16:45 Kerteminde HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 27-26
420632
13.
14:50 Søndersø IF Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 He-Ry 67 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 35-22
420628
14.
20:00 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 36-28
420613
17.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 28-25
420622
19.
15:45 Tved G.& I. Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK 2 Tvedhallen 23-25
420624
20.
13:20 Team Vestfyn Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 28-27
420626
20.
13:30 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 23-35
420623
20.
13:30 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 24-28
420627
20.
14:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK 2 Fjordagerhallen 23-26
420625
20.
15:00 He-Ry 67 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Ryslingehallen 20-33
420636
22.
19:30 Team Vestfyn Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Ejby-Hallen 25-30
420651
23.
20:30 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 OH 77 Odense Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 32-27
420647
24.
20:30 He-Ry 67 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Ryslingehallen 29-27
420587
26.
11:15 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold 2 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 28-26
420648
26.
12:00 BR 66 Langeskov Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 20-23
420649
26.
12:45 Aarup BK Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 29-27
420650
26.
14:55 Søndersø IF Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Faaborg ØH 2 Søndersøhallerne Søndersøhallerne 1 24-22
420646
27.
14:00 DSIO Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Tved G.& I. Munkebjergskolens Hal 27-21
420640
29.
20:30 Tved G.& I. Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 He-Ry 67 Tvedhallen 32-30
420633
29.
20:30 Otterup HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 30-26
420644
31.
20:30 OH 77 Odense Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Søndersø IF Rosengårdskolens Hal Rosengårdhallen 21-36
april 2022
420645
01.
20:15 Kerteminde HK 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Otterup HK 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 24-30
420642
02.
13:20 Team Vestfyn Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 DSIO Odense Ejby-Hallen 32-25
420641
02.
14:30 SUS Håndbold 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 31-34
420643
13.
19:30 Faaborg ØH 2 Fynsserien Herrer (2.Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 32-20

Vælg forbund

Luk
ANNONCE