Søg Håndboldinfo
Del

U-10 Pige C - 2. halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2022
403898
16.
10:50 Hvidovre IF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Gentofte-Vangede HK 2 Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403897
16.
11:45 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403906
22.
13:30 Rødovre HK 3 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Ulovlig spiller - udehold
UUL
403908
23.
11:00 HK Lammefjorden U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403899
29.
13:30 Rødovre HK 3 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Ishøj HF Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403904
30.
09:55 Hvidovre IF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK 3 Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403903
30.
10:50 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Ishøj HF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403905
30.
13:05 Gentofte-Vangede HK 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Bakkegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403902
31.
17:20 HK Lammefjorden U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK 3 Gislinge Sportshal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
februar 2022
403912
06.
10:50 Hvidovre IF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403913
06.
13:15 Gentofte-Vangede HK 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK 3 Bakkegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403907
08.
18:30 Ishøj HF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Gentofte-Vangede HK 2 Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403901
09.
17:05 Ishøj HF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403910
26.
13:30 Rødovre HK 3 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Gentofte-Vangede HK 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403911
27.
09:30 HK Lammefjorden U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Ishøj HF Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403909
27.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
marts 2022
403920
05.
15:30 Rødovre HK 3 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403918
06.
09:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Gentofte-Vangede HK 2 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403919
06.
09:55 Hvidovre IF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Ishøj HF Dansborg Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403914
12.
Ishøj HF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
403916
13.
09:30 Ishøj HF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK 3 Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403917
13.
10:45 HK Lammefjorden U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403915
13.
14:10 Gentofte-Vangede HK 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Bakkegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403900
20.
12:00 Gentofte-Vangede HK 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Bakkegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403922
27.
10:00 Ishøj HF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 TMS, Ringsted ungdom 2 Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403923
27.
10:15 HK Lammefjorden U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Gentofte-Vangede HK 2 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
april 2022
403921
02.
16:00 Rødovre HK 3 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Hvidovre IF Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403925
03.
Hvidovre IF U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Dansborg Hallen
Ulovlig spiller - udehold
UUL
403924
03.
11:20 TMS, Ringsted ungdom 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Rødovre HK 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
403926
03.
13:15 Gentofte-Vangede HK 2 U-10 Pige C - 2. halvdel | Pulje 1 Ishøj HF Bakkegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE