Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge C - 1. halvdel

Pulje 10

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
370967
03.
14:45 Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 BK Ydun 4 Rypark Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370966
03.
15:05 HUK Håndbold U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370969
10.
09:00 BK Ydun 4 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 HUK Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370970
10.
10:00 Gundsølille SG&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Københavns Håndboldklub 3 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370972
24.
12:00 HUK Håndbold U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Gundsølille SG&I Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370977
31.
10:40 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Københavns Håndboldklub 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2021
370978
07.
10:30 HUK Håndbold U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Københavns Håndboldklub 3 Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370980
07.
10:30 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Gundsølille SG&I Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370981
14.
09:00 Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 HUK Håndbold Rypark Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370976
14.
12:30 Gundsølille SG&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 BK Ydun 4 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370974
14.
13:30 BK Ydun 4 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370983
14.
14:30 Gundsølille SG&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 Gundsølille-hallen a.m.b.a. Gundsølille-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370988
21.
11:05 Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Gundsølille SG&I Rypark Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370987
21.
12:00 HUK Håndbold U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 BK Ydun 4 Egedalshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370984
28.
13:40 BK Ydun 4 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Københavns Håndboldklub 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2021
370992
05.
10:40 Holte IF 2 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 BK Ydun 4 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370986
07.
17:00 HUK Håndbold U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 Hørsholm-Hallen Hørsholm-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370991
11.
Gundsølille SG&I U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 HUK Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
370995
11.
14:45 BK Ydun 4 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Gundsølille SG&I Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
370994
12.
Københavns Håndboldklub 3 U-11 Drenge C - 1. halvdel | Pulje 10 Holte IF 2 Rypark Hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE