Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
375533
03.
11:00 BK Ydun U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375535
03.
13:10 Amager SK U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375534
07.
17:15 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 HIK 2 AB-hallen AB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375537
09.
12:00 KFUM U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Emdrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375538
10.
10:40 Furesø Håndbold Klub U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager SK Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375536
10.
15:00 HIK 2 U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375541
24.
15:00 HIK 2 U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375539
30.
14:45 BK Ydun U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375544
31.
10:50 Furesø Håndbold Klub U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375542
31.
11:30 Amager SK U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375543
31.
13:50 KFUM U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 HIK 2 Emdrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2021
375546
07.
11:30 Amager SK U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 HIK 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375545
07.
11:50 BK Ydun U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375547
07.
12:30 Furesø Håndbold Klub U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM Farum Arena Farum Arena 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375549
14.
10:00 HIK 2 U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager SK Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375550
14.
14:00 KFUM U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Emdrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375548
14.
14:40 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun AB-hallen AB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375540
18.
17:45 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager SK AB-hallen AB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375554
20.
15:00 BK Ydun U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 HIK 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375556
21.
13:10 Amager SK U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375553
28.
10:00 Furesø Håndbold Klub U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Farum Arena Farum Arena 3
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375552
28.
11:30 KFUM U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager SK Emdrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375551
28.
13:00 HIK 2 U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2021
375555
02.
17:45 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM AB-hallen AB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375559
02.
17:50 Furesø Håndbold Klub U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 HIK 2 Værløse-Hallen Værløse-hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375557
05.
09:50 Amager SK U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 AB Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375558
05.
10:00 KFUM U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 BK Ydun Emdrup Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375560
12.
11:50 BK Ydun U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Amager SK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375562
12.
12:00 HIK 2 U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 KFUM Maglegårdshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
375561
12.
13:30 AB U-11 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 3 Furesø Håndbold Klub AB-hallen AB-hallen 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE