Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge B

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
379180
03.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 19-18
379176
03.
12:45 Nyborg GIF U-13 Drenge B | Pulje 2 Fjordager IF Håndbold Nyborghallerne Nyborghallerne 1 27-16
379178
03.
18:15 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2 12-27
379177
07.
16:45 SUS Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 2 Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 18-17
379183
10.
10:45 DHG Odense 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Skt. Klemens Hallen 31-10
379181
10.
12:15 Fjordager IF Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Fjordagerhallen 8-28
379184
10.
13:00 Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 13-14
379185
14.
18:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-13 Drenge B | Pulje 2 SUS Håndbold Rantzausmindehallen 14-8
379189
24.
12:15 BR 66 Langeskov U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 16-25
379188
24.
14:00 Fjordager IF Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 2 Fjordagerhallen 12-29
379187
26.
16:30 SUS Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 22-16
379190
26.
18:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Rantzausmindehallen 22-13
379191
28.
17:50 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 16-16
379195
31.
10:30 Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 SUS Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 13-15
379194
31.
11:00 GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 27-17
november 2021
379196
07.
12:30 Nyborg GIF U-13 Drenge B | Pulje 2 SUS Håndbold Nyborghallerne Nyborghallerne 1 8-11
379197
07.
13:30 Fjordager IF Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Fjordagerhallen 21-20
379198
07.
14:15 DHG Odense 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 19-16
379199
07.
17:00 GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 19-23
379193
10.
18:00 DHG Odense 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 20-26
379205
11.
18:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-13 Drenge B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Rantzausmindehallen 22-10
379201
13.
11:30 SUS Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Fjordager IF Håndbold Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 21-11
379204
14.
09:30 Højby S.& G. U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 16-24
379202
14.
10:00 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 9-13
379208
21.
11:00 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 19-26
379210
21.
11:00 BR 66 Langeskov U-13 Drenge B | Pulje 2 Fjordager IF Håndbold Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 25-6
379209
21.
17:30 GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-21
379206
23.
18:00 Nyborg GIF U-13 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Rantzausmindehallen 13-19
december 2021
379215
05.
11:00 BR 66 Langeskov U-13 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 13-19
379214
05.
11:50 GOG Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 SUS Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 32-16
379211
05.
12:15 Fjordager IF Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Fjordagerhallen 12-24
379213
05.
14:00 DHG Odense 2 U-13 Drenge B | Pulje 2 Risøhøj Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 25-24
379220
09.
18:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-13 Drenge B | Pulje 2 Fjordager IF Håndbold Rantzausmindehallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
379218
11.
10:45 Risøhøj U-13 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 20-27
379216
11.
13:00 Nyborg GIF U-13 Drenge B | Pulje 2 DHG Odense 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 16-21
379217
11.
13:00 SUS Håndbold U-13 Drenge B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 13-13

Vælg forbund

Luk
ANNONCE