Søg Håndboldinfo
Del

Serie 2 Herrer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
377322
02.
13:30 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 16-13
377320
03.
14:45 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 22-27
377319
03.
15:55 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 15-17
377321
03.
17:15 Risøhøj 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
377325
09.
13:15 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Risøhøj 2 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 24-19
377326
09.
16:00 Hårslev GF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK 3 Hårslevhallen 33-25
377328
10.
12:45 Stige Håndboldklub 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Stigehallen 24-17
377324
14.
19:50 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 14-19
377332
24.
14:50 Aarup BK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 25-23
377329
24.
15:15 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Ejby-Hallen 25-17
377331
24.
16:15 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 15-25
377330
28.
19:45 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Risøhøj 2 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 25-22
377336
28.
20:45 Hårslev GF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub 2 Hårslevhallen 27-20
377343
29.
20:15 Aarup BK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 31-14
377335
30.
12:30 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 20-13
377334
31.
11:30 Risøhøj 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK 3 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 25-24
377337
31.
13:00 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
november 2021
377342
05.
18:00 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub 2 Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 2 20-18
377339
07.
13:20 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 24-12
377340
07.
14:00 Tommerup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Risøhøj 2 Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 26-21
377344
11.
19:45 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 2 22-27
377348
14.
12:00 Stige Håndboldklub 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK 3 Stigehallen 25-21
377346
14.
13:00 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen 16-19
377345
14.
14:45 Risøhøj 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 19-21
377349
18.
20:00 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub 2 Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 23-20
377350
21.
12:45 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Otterup HK 3 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 25-24
377352
21.
13:00 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1 23-26
377353
21.
16:20 Aarup BK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 24-18
december 2021
377356
04.
13:00 Hårslev GF Serie 2 Herrer | Pulje 1 Risøhøj 2 Hårslevhallen 21-15
377355
04.
14:00 Otterup HK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Stige Håndboldklub 2 Otterup Idrætscenter Otterup Idrætscenter - Opvisningshallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
377358
04.
14:30 Aarup BK 3 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Team Vestfyn 2 Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 27-24
377357
05.
12:30 Faaborg ØH 4 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Forum Faaborg Forum Faaborg - hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
377363
09.
19:45 Stige Håndboldklub 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Tommerup HK 3 Stigehallen 22-26
377361
11.
13:45 Risøhøj 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Faaborg ØH 4 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-22
377360
12.
15:15 Vissenbjerg G.& I.F. Serie 2 Herrer | Pulje 1 Aarup BK 3 Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 21-25
377359
12.
17:05 Team Vestfyn 2 Serie 2 Herrer | Pulje 1 Hårslev GF Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1 27-23

Vælg forbund

Luk
ANNONCE