Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige B

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
378443
03.
10:45 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 13-19
378440
03.
11:15 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 10-8
378441
03.
11:30 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 9-9
378444
03.
11:40 Tved G.& I. U-13 Pige B | Pulje 2 Højby S.& G. Tvedhallen 7-10
378442
03.
14:00 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Tåsinge HK 2 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2 6-5
378446
09.
12:15 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Nyborghallerne Nyborghallerne 1 4-14
378451
09.
12:30 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 Tved G.& I. Skt. Jørgens Hallen 13-19
378447
10.
11:00 Tåsinge HK 2 U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Tåsingehallen
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
378449
10.
12:00 Højby S.& G. U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 13-13
378448
10.
14:15 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 15-8
378455
24.
10:40 Tved G.& I. U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Tvedhallen 16-2
378452
24.
11:15 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 Tåsinge HK 2 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
378457
24.
12:00 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Skt. Jørgens Hallen 12-21
378463
31.
09:15 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 19-8
378458
31.
10:45 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Tved G.& I. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 2-18
378461
31.
11:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 20-10
378460
31.
12:15 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 11-11
378462
31.
13:15 Højby S.& G. U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 19-8
november 2021
378464
01.
19:00 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Tved G.& I. Nyborghallerne Nyborghallerne 1 8-20
378453
02.
17:00 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 7-8
378473
07.
10:00 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Højby S.& G. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 5-25
378474
07.
10:30 Tved G.& I. U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Tvedhallen 15-16
378470
07.
11:15 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 15-19
378471
07.
11:45 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Tåsinge HK 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
378472
07.
13:00 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 10-10
378466
09.
17:30 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 14-25
378469
10.
17:30 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Skt. Jørgens Hallen 13-9
378465
11.
17:00 Tåsinge HK 2 U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Tåsingehallen
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
378467
11.
18:45 Højby S.& G. U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 11-13
378476
13.
11:00 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 4-11
378481
14.
10:00 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 26-6
378478
14.
11:00 Tåsinge HK 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Tåsingehallen
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
378479
14.
11:30 Højby S.& G. U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 12-11
378477
14.
11:45 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 14-19
378488
18.
17:30 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 15-17
378489
20.
12:30 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Højby S.& G. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 8-15
378492
21.
10:30 Tved G.& I. U-13 Pige B | Pulje 2 Tåsinge HK 2 Tvedhallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
378493
21.
10:50 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Nyborg GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 21-16
378491
21.
11:45 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 5-10
378483
28.
10:15 Tåsinge HK 2 U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Tåsingehallen
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
378487
28.
10:30 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 14-11
378484
28.
11:00 Kerteminde HK U-13 Pige B | Pulje 2 Tved G.& I. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 14-15
378485
28.
12:30 Højby S.& G. U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 18-9
378482
28.
12:45 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Nyborghallerne Nyborghallerne 1 11-7
december 2021
378494
03.
18:15 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 IF Stjernen Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 8-12
378495
05.
11:00 Tåsinge HK 2 U-13 Pige B | Pulje 2 Højby S.& G. Tåsingehallen
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
378497
05.
11:45 BR 66 Langeskov U-13 Pige B | Pulje 2 SUS Håndbold Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 10-11
378499
05.
12:35 GOG Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Risøhøj Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 23-13
378498
05.
12:45 Tved G.& I. U-13 Pige B | Pulje 2 Østfyns HK Tvedhallen 18-16
378454
06.
19:00 Nyborg GIF U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1 7-18
378503
11.
09:00 Højby S.& G. U-13 Pige B | Pulje 2 Kerteminde HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 9-7
378501
11.
10:00 SUS Håndbold U-13 Pige B | Pulje 2 Tved G.& I. Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 10-16
378502
11.
10:00 Risøhøj U-13 Pige B | Pulje 2 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 10-7
378500
12.
11:15 Østfyns HK U-13 Pige B | Pulje 2 GOG Håndbold Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 25-33
378505
12.
13:00 IF Stjernen Odense U-13 Pige B | Pulje 2 Tåsinge HK 2 Skt. Jørgens Hallen 10-8

Vælg forbund

Luk
ANNONCE