Søg Håndboldinfo
Del

Serie 1 Damer

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
377895
03.
11:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 3 Carl Nielsen Hallen 19-23
377896
05.
20:30 BR 66 Langeskov Serie 1 Damer | Pulje 2 IF Stjernen Odense 4 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 11-19
377893
05.
20:45 Risøhøj 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Kerteminde HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2 16-27
377894
07.
20:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Vester Skerningehallen 14-18
377901
10.
11:00 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Risøhøj 2 Tvedhallen 15-23
377900
10.
13:45 IF Stjernen Odense 4 Serie 1 Damer | Pulje 2 Østfyns HK Skt. Jørgens Hallen 26-23
377898
10.
17:30 Gudme Håndboldklub 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 19-14
377892
12.
19:30 Østfyns HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 22-25
377897
14.
20:30 Sdr. Nærå I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 Nr. Lyndelse/Søby HK Årslevhallen 23-17
377902
24.
13:00 Østfyns HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 3 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 23-31
377906
24.
13:45 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 IF Stjernen Odense 4 Tvedhallen 20-26
377905
24.
14:00 BR 66 Langeskov Serie 1 Damer | Pulje 2 Nr. Lyndelse/Søby HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 20-18
377903
26.
20:45 Risøhøj 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 15-11
377910
31.
11:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Østfyns HK Carl Nielsen Hallen 25-15
377909
31.
13:15 Kerteminde HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 23-16
377908
31.
13:45 Gudme Håndboldklub 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 23-22
377911
31.
14:30 IF Stjernen Odense 4 Serie 1 Damer | Pulje 2 Risøhøj 2 Skt. Jørgens Hallen 29-17
november 2021
377915
02.
19:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Carl Nielsen Hallen 20-21
377913
02.
20:35 Sdr. Nærå I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Årslevhallen 17-10
377912
07.
13:00 Østfyns HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Risøhøj 2 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 22-25
377916
07.
13:30 BR 66 Langeskov Serie 1 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 3 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 12-16
377914
07.
16:45 Kerteminde HK Serie 1 Damer | Pulje 2 IF Stjernen Odense 4 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 21-31
377899
09.
20:45 Kerteminde HK Serie 1 Damer | Pulje 2 BR 66 Langeskov Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 23-23
377920
13.
13:15 IF Stjernen Odense 4 Serie 1 Damer | Pulje 2 Nr. Lyndelse/Søby HK Skt. Jørgens Hallen 22-22
377921
14.
11:30 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 BR 66 Langeskov Tvedhallen 14-20
377919
14.
12:35 Gudme Håndboldklub 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 Kerteminde HK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 26-18
377917
14.
15:45 Risøhøj 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 16-19
377918
14.
16:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 Østfyns HK Vester Skerningehallen 18-22
377907
16.
19:30 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 BR 66 Langeskov Vester Skerningehallen 20-21
377922
18.
19:15 Østfyns HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 22-23
377923
21.
15:15 Risøhøj 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 3 Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 18-21
377926
21.
15:30 BR 66 Langeskov Serie 1 Damer | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 16-22
377924
21.
16:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 IF Stjernen Odense 4 Vester Skerningehallen 18-30
377925
23.
19:30 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Kerteminde HK Carl Nielsen Hallen 21-35
377930
30.
19:00 Nr. Lyndelse/Søby HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Risøhøj 2 Carl Nielsen Hallen 20-23
377927
30.
20:35 Sdr. Nærå I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 IF Stjernen Odense 4 Årslevhallen 26-27
december 2021
377904
02.
20:30 Sdr. Nærå I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 Kerteminde HK Årslevhallen 25-26
377928
05.
13:20 Gudme Håndboldklub 3 Serie 1 Damer | Pulje 2 Tved G.& I. 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 20-15
377931
05.
14:30 BR 66 Langeskov Serie 1 Damer | Pulje 2 Østfyns HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 25-21
377929
05.
16:40 Kerteminde HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 15-13
377933
11.
14:45 Risøhøj 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
377935
11.
15:30 IF Stjernen Odense 4 Serie 1 Damer | Pulje 2 Gudme Håndboldklub 3 Skt. Jørgens Hallen 18-17
377934
11.
15:45 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Serie 1 Damer | Pulje 2 Nr. Lyndelse/Søby HK Vester Skerningehallen 22-16
377936
11.
16:30 Tved G.& I. 2 Serie 1 Damer | Pulje 2 Sdr. Nærå I.F. Tvedhallen 17-27
377932
12.
13:00 Østfyns HK Serie 1 Damer | Pulje 2 Kerteminde HK Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE