Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge A før ombrydning

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
361634
02.
12:00 Grindsted GIF, Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Ikast KFUM 2 Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 17-10
361636
03.
13:50 Billund IF U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 KLG Håndbold Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 12-11
361635
06.
18:00 Skjern Håndbold 3 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Borris og Rækker Mølle Håndbold Dejbjerglundhallen Dejbjerglund hallen 10-17
361637
08.
19:00 Borris og Rækker Mølle Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 16-8
361639
09.
14:30 Ikast KFUM 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Billund IF Hyldgårdskolen Ikast Hyldgårdsskolen B 11-21
361638
10.
14:45 KLG Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skjern Håndbold 3 Alpi Hallerne, Lind Alpi Hallerne Hal 1 8-15
361641
23.
13:00 Skjern Håndbold 3 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Billund IF Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 15-21
361640
24.
15:00 Grindsted GIF, Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 KLG Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 14-10
361642
25.
19:30 Borris og Rækker Mølle Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Ikast KFUM 2 Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 2 16-7
361643
26.
19:00 Billund IF U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 2 13-20
361644
31.
12:30 KLG Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Borris og Rækker Mølle Håndbold Alpi Hallerne, Lind Alpi Hallerne Hal 1 9-10
november 2021
361648
02.
18:00 Ikast KFUM 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 KLG Håndbold Hyldgårdskolen Ikast Hyldgårdsskolen A 8-13
361646
02.
20:00 Grindsted GIF, Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skjern Håndbold 3 Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 13-14
361645
05.
18:30 Ikast KFUM 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skjern Håndbold 3 Hyldgårdskolen Ikast Hyldgårdsskolen A 12-23
361647
06.
13:45 Borris og Rækker Mølle Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Billund IF Borris Sports- & Kulturcenter 13-12
361649
13.
12:00 Skjern Håndbold 3 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 21-20
361651
14.
14:15 KLG Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Ikast KFUM 2 Alpi Hallerne, Lind Alpi Hallerne Hal 1 13-16
361654
16.
19:00 Billund IF U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Ikast KFUM 2 Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 2 17-4
361653
20.
12:45 Skjern Håndbold 3 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 KLG Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 1 16-4
361652
20.
14:00 Grindsted GIF, Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Borris og Rækker Mølle Håndbold Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 12-15
361650
23.
19:10 Billund IF U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Borris og Rækker Mølle Håndbold Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 2 17-16
361655
28.
14:00 Borris og Rækker Mølle Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skjern Håndbold 3 Rækker Mølle-Hallen Rækker Mølle hallen hal 1 11-9
361656
28.
16:00 KLG Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Billund IF Alpi Hallerne, Lind Alpi Hallerne Hal 1 10-17
361657
28.
16:00 Ikast KFUM 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Hyldgårdskolen Ikast Hyldgårdsskolen B 8-14
december 2021
361660
04.
12:15 Ikast KFUM 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Borris og Rækker Mølle Håndbold Hyldgårdskolen Ikast Hyldgårdsskolen B 12-16
361658
04.
12:45 Billund IF U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Skjern Håndbold 3 Billund Idrætscenter Billund Idrætsc., Hal 1 26-15
361659
08.
19:30 KLG Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Grindsted GIF, Håndbold Alpi Hallerne, Lind Alpi Hallerne Hal 1 16-17
361662
11.
15:20 Skjern Håndbold 3 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Ikast KFUM 2 Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 17-13
361661
12.
13:00 Grindsted GIF, Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 Billund IF Lyng-Hallen Grindsted Lyng-hallen 11-16
361663
12.
14:10 Borris og Rækker Mølle Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 2 KLG Håndbold Borris Sports- & Kulturcenter 15-9

Vælg forbund

Luk
ANNONCE