Søg Håndboldinfo
Del

Elite Cup U-15 Piger, 1. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
380412
07.
19:45 Vinding SF, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Sejs-Svejbæk IF, 2. Div. Vinding Idræts Center Vinding Idræts Center, Vejle 23-17
380410
08.
17:00 Vorup FB, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Stavtrup Viby, 2. Div. Ulvehøjhallen Ulvehøjhallen 1 22-16
380411
11.
18:45 Nørre Djurs HK, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 3, 2. Div. Nørre Djurshallen 11-25
380416
14.
18:00 Kolding KFUM Håndbold, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Kolding IF, 2. Div. PULZION, Kolding PULZION, hal 2 16-17
380413
14.
19:00 ØHK Hedensted, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Hørning Håndbold, 2. Div. Hedensted Centret Hedensted Centret Hal A
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
380414
14.
19:00 BMI/Odder Alliancen, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Skanderborg Håndbold 2, 2. Div. Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 14-19
380415
14.
19:20 Team Esbjerg HK 2, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 2, 2. Div. Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-23
380408
25.
18:40 Team Favrskov Håndbold, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Vorup FB 2, 2. Div. Søften Kultur- og Idrætscenter Søften Kultur- og Idrætscenter, hal 1 23-19
380402
25.
19:00 Aabybro HK, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Aars HK, 2. Div. Birkelsehallen 15-25
380403
25.
19:10 HK 89 Båndbyerne, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Aalborg KFUM, 2. Div. Båndbyhallen, Storvorde 12-14
380407
26.
18:55 Brabrand IF Håndbold, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 VRI, Risskov 2, 2. Div. Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 9-26
380409
27.
18:00 HEI, Skæring, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Hornbæk SF 2,, 2. Div. HEI-hallen 15-28
380405
28.
18:00 Hornbæk SF 3, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Herning f. H., 2. Div. Hornbækhallen 22-17
380406
28.
18:00 Hogager Mejrup-Hvam, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Ikast f. S. 2, 2.Div. Skave-Hallen Skave hallen 18-20
380404
28.
18:30 Bjerringbro FH, 2. Div. Elite Cup U-15 Piger, 1. runde | Pulje 1 Lemvig Nissum Håndbold, 2. Div. Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 17-12

Vælg forbund

Luk
ANNONCE