Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Piger 2. div. før ombrydning

Pulje 8

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
359984
03.
15:00 Vejle Håndbold Klub U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vinding SF DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 4A 17-23
359985
05.
19:15 Bramdrupdam GIF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 23-16
359987
10.
14:30 Varde HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vejle Håndbold Klub Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 24-14
359988
10.
17:45 Team Esbjerg HK 2 U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Bramdrupdam GIF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 21-9
359992
14.
19:00 Varde HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vinding SF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 17-19
359990
27.
18:30 Vejle Håndbold Klub U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 4B 19-23
359994
30.
16:20 Team Esbjerg HK 2 U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 22-17
359995
31.
14:00 Vinding SF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Bramdrupdam GIF Vinding Idræts Center Vinding Idræts Center, Vejle 27-16
november 2021
359996
07.
10:45 Vejle Håndbold Klub U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Bramdrupdam GIF DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 3 18-12
359998
07.
13:10 Vinding SF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Vinding Idræts Center Vinding Idræts Center, Vejle 19-19
359999
16.
19:15 Bramdrupdam GIF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vejle Håndbold Klub Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 16-16
360001
19.
18:30 Team Esbjerg HK 2 U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vinding SF Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 25-22
360003
23.
19:15 Bramdrupdam GIF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 14-20
360005
28.
14:00 Varde HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Bramdrupdam GIF Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 15-21
360007
28.
14:55 Vinding SF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vejle Håndbold Klub Vinding Idræts Center Vinding Idræts Center, Vejle 21-22
december 2021
360010
02.
19:30 Vinding SF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK Vinding Idræts Center Vinding Idræts Center, Vejle 16-13
360012
05.
11:50 Bramdrupdam GIF U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vinding SF Bramdrupdam Sports- & Mødecenter Bramdruphallen 1 14-20
360009
05.
16:45 Team Esbjerg HK 2 U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Vejle Håndbold Klub Blue Water Dokken, Esbjerg Blue Water Dokken 19-19
360002
08.
18:30 Vejle Håndbold Klub U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Varde HK DGI-huset Vejle DGI-huset Vejle, Hal 4C 23-15
360013
12.
13:00 Varde HK U-15 Piger 2. div. før ombrydning | Pulje 8 Team Esbjerg HK 2 Lerpøthallen, Varde Fritidscenter Lerpøthallen, Varde Hal 1 21-23

Vælg forbund

Luk
ANNONCE