Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
360591
03.
12:30 Aars HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 34-23
360592
03.
14:45 Randers Herre Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Viborg FH Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2 23-21
360590
03.
15:40 Hadsten Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Nørre Djurs HK Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 30-22
360595
10.
13:35 Nørre Djurs HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Randers Herre Håndbold Nørre Djurshallen 22-24
360594
10.
16:00 Viborg FH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Aars HK Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 21-37
360593
11.
19:30 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Hadsten Håndbold Vivild Gym. og Idr. Efterskole Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B 30-25
360597
14.
18:50 Aars HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Randers Herre Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 31-24
360596
26.
18:15 Hadsten Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Viborg FH Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 27-33
360601
30.
14:00 Nørre Djurs HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Aars HK Nørre Djurshallen 22-41
360599
30.
16:30 Randers Herre Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Hadsten Håndbold Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
360600
31.
18:40 Viborg FH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole HEE-Hallen, Hald Ege Efterskole HEE-hallen 17-19
november 2021
360604
03.
19:30 Nørre Djurs HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Viborg FH Nørre Djurshallen 23-25
360602
07.
15:30 Hadsten Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Aars HK Østervangshallen 30-34
360603
08.
19:30 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Randers Herre Håndbold Vivild Gym. og Idr. Efterskole Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B 10-21
360605
14.
15:00 Aars HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Hadsten Håndbold Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 40-13
360607
14.
18:00 Viborg FH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Nørre Djurs HK Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret Hal 2 41-28
360606
15.
20:00 Randers Herre Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2 16-19
360598
17.
19:30 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Nørre Djurs HK Vivild Gym. og Idr. Efterskole Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B 24-18
360610
21.
12:00 Randers Herre Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Nørre Djurs HK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 3 25-17
360609
21.
13:50 Aars HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Viborg FH Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1 0-0
360608
23.
18:15 Hadsten Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole Vestjysk Bank Arena, Hadsten Vestjysk Bank Arena, Hadsten 1 32-27
360613
27.
16:40 Nørre Djurs HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Hadsten Håndbold Nørre Djurshallen 26-25
360612
28.
13:00 Viborg FH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Randers Herre Håndbold Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 23-35
360611
29.
19:30 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Aars HK Vivild Gym. og Idr. Efterskole Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B 18-31
december 2021
360614
05.
12:00 Randers Herre Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Aars HK Arena Randers, Multi Hal Arena, Randers Multi Hal 2 22-23
360615
07.
18:15 Viborg FH U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Hadsten Håndbold HEE-Hallen, Hald Ege Efterskole HEE-hallen 31-25
360616
08.
20:15 Nørre Djurs HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole Nørre Djurshallen 21-23
360618
12.
16:20 Aars HK U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Nørre Djurs HK Idrætscenter Østermarken Idrætscenter Østermarken 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
360617
12.
16:50 Hadsten Håndbold U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Randers Herre Håndbold Østervangshallen 21-23
360619
12.
18:20 Vivild Gymnastik- og Idrætsefterskole U-17 Drenge 2. Div. før ombrydning | Pulje 4 Viborg FH Vivild Gym. og Idr. Efterskole Vivild Gym. og Idr. Efterskole Hal B 27-26

Vælg forbund

Luk
ANNONCE