Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Drenge Liga

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
342225
24.
19:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 28-27
342224
25.
15:00 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 19-35
342221
26.
12:00 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Bellevuehallerne Bellevuehallen A 32-29
342223
26.
15:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 20-37
342220
28.
18:15 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 18-26
342228
30.
19:45 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Nordmorshallen 32-25
oktober 2021
342229
01.
18:20 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 27-31
342226
01.
19:45 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 37-19
342230
03.
12:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 31-19
342231
03.
14:00 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Tvis Centret 34-32
342227
03.
15:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
342222
08.
19:45 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis thansen ARENA 28-17
342232
10.
13:30 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Augustenborghallerne Augustenborghallen 31-34
342233
10.
14:50 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Skæringhallen A 24-32
342236
10.
16:35 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 28-26
342235
12.
19:15 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 34-35
342252
17.
12:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors thansen ARENA 36-21
342238
23.
15:45 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 35-27
342239
24.
14:30 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 28-29
342241
24.
16:20 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-19
342243
24.
16:30 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Støvringhallen 35-29
342242
26.
19:45 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 2 33-21
342234
27.
20:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH thansen ARENA 26-26
342244
29.
19:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 40-29
342246
30.
12:15 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold thansen ARENA 35-31
342249
30.
16:15 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Tvis Centret 34-36
342247
30.
18:30 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH JYSK Arena JYSK Arena A 28-44
342245
31.
15:30 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Skæringhallen A 27-24
november 2021
342251
07.
11:30 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 29-32
342255
07.
14:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 1 30-24
342253
07.
17:15 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Buskelund Hallen Buskelund Mascot sportscenter hal 1 (ny) 30-22
342250
09.
18:30 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Buskelund Hallen Buskelund Mascot sportscenter hal 1 (ny) 33-31
342240
10.
21:00 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 22-38
342261
12.
18:45 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Tvis Centret 28-31
342257
13.
16:00 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 2 35-30
342259
14.
14:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 33-31
342258
14.
15:00 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Skæringhallen A 31-34
342256
14.
15:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 36-26
342260
14.
16:00 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 21-28
342262
16.
20:00 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 29-22
342264
18.
19:45 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 29-24
342263
18.
20:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 31-21
342267
21.
13:30 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 37-33
342265
21.
15:45 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 27-30
342266
21.
17:45 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 34-27
342273
23.
18:30 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 23-33
342270
26.
18:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold thansen ARENA 25-19
342271
26.
19:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Viborg Syd Idrætscenter, Finderuphøjhallen Finderuphøjhallen 19-41
342269
28.
14:10 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Skæringhallen A 26-33
342272
28.
15:00 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 22-34
342268
28.
17:30 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 29-30
342237
30.
18:40 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 25-26
december 2021
342275
02.
20:00 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Skæringhallen A 33-23
342274
04.
16:00 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 23-23
342276
05.
13:45 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg thansen ARENA 25-19
342278
05.
14:35 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-26
342277
05.
15:20 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 32-32
342279
05.
15:30 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Tvis Centret 27-34
342283
09.
19:15 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 24-26
342285
11.
15:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 35-35
342281
12.
15:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 27-32
342284
12.
15:15 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 29-21
342280
15.
20:15 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis JYSK Arena JYSK Arena A 36-28
januar 2022
342297
14.
18:45 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 31-28
342295
15.
15:30 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 31-27
342292
17.
19:45 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 35-16
342302
22.
14:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 23-23
342294
23.
14:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 34-28
342303
25.
20:00 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Tvis Centret 29-34
342300
26.
20:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold thansen ARENA 36-27
342309
29.
12:15 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 31-28
342306
30.
14:00 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Høruphallen Høruphallen 2 29-29
342308
30.
14:30 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 23-20
februar 2022
342305
01.
19:45 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 29-29
342301
01.
20:30 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 25-27
342254
04.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 2 36-27
342248
05.
16:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 30-28
342299
06.
18:30 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Skæringhallen A 19-34
342293
06.
19:45 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 34-23
342291
08.
18:45 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 29-31
342296
19.
13:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 27-24
342288
22.
20:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold thansen ARENA 35-26
342342
23.
20:00 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 33-23
342317
24.
17:30 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 27-28
342320
25.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 28-24
342316
25.
19:30 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Gødvad-Hallen Gødvad-Hallen - Elverbørn (NY) 31-28
342321
26.
14:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 38-27
342319
26.
17:30 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 35-25
342318
27.
14:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 thansen ARENA 29-26
342282
28.
19:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Thyhallerne Thyhallen 1 34-21
marts 2022
342323
01.
19:45 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 34-35
342298
03.
19:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Nordmorshallen 38-30
342327
06.
14:00 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Tvis Centret 31-27
342322
06.
16:00 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Buskelund Hallen Buskelund Mascot sportscenter hal 1 (ny) 22-29
342324
06.
17:00 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Nordmorshallen 43-23
342326
06.
17:30 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 42-30
342286
09.
19:00 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Sundevedhallerne Sundevedhallen 1 23-36
342330
09.
20:00 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM thansen ARENA 24-27
342307
10.
19:45 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 27-21
342331
11.
19:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 31-33
342328
13.
12:30 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 25-37
342333
13.
15:00 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Gigantium, Aalborg Gigantium Idrætshal, Aalborg. 30-36
342332
13.
15:30 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 28-36
342329
13.
16:00 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Skæringhallen A 27-29
342290
15.
19:45 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Tvis Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 2 33-28
342338
22.
19:45 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 2 32-20
342335
22.
20:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Skjern Bank Arena Skjern Bank Arena bane 2 29-35
342336
22.
20:00 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 35-24
342337
23.
19:45 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 28-31
342351
26.
11:30 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Tvis Centret 30-36
342347
26.
13:45 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Skæringhallen A 30-33
342346
27.
14:00 Sønderborg/Haderslev Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 22-26
342348
28.
19:30 Fredericia HK U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Viborg FH thansen ARENA 31-25
342350
29.
19:15 Skanderborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skjern Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 41-36
342341
31.
20:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 26-38
april 2022
342343
02.
12:30 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aarhus Elitehåndbold U19 Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 26-26
342345
02.
16:15 Aalborg Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Hjallerup Idrætscenter Hjallerup Idrætscenter, Hal 1 30-25
342340
03.
15:00 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 32-28
342349
03.
16:15 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 20-28
342344
04.
19:30 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 1 23-28
342334
06.
19:30 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter Bjerringbro Idræts- & Kulturcenter 1 24-18
342311
07.
19:30 HF Mors U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Sparekassen Thy Arena | Mors Sparekassen Thy Arena | Mors 1 34-28
342313
07.
20:00 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret 22-41
342314
10.
15:00 U19 SHEA Odder/Skanderborg U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Aalborg Håndbold Fælledhallen, Skanderborg Fælledhallen - bane 3 Træningshallen 26-24
342315
10.
15:00 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Tvis Centret 21-35
342310
10.
15:00 Skjern Håndbold U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Bjerringbro FH Skjern Kulturcenter Skjern Kulturc. SuperBrugsen Hallen 1 27-38
342312
10.
15:30 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Sønderborg/Haderslev Håndbold Skæringhallen A 33-26
342339
13.
19:00 Tvis U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Fredericia HK Gråkjær Arena Holstebro Gråkjær Arena - Holstebro 28-33
342289
19.
19:15 Viborg FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Skanderborg Håndbold Viborg Syd Idrætscenter, Liseborgcentret Liseborgcentret Hal 2 19-35
342304
19.
20:30 Bjerringbro FH U-19 Drenge Liga | Pulje 1 Silkeborg-Voel KFUM Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1 28-27
342287
20.
18:45 Aarhus Elitehåndbold U19 U-19 Drenge Liga | Pulje 1 HF Mors Skæringhallen A 25-32
342325
22.
19:00 Silkeborg-Voel KFUM U-19 Drenge Liga | Pulje 1 U19 SHEA Odder/Skanderborg Voel-Hallen Voel Hallen - Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE