Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 1. Division

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
378209
01.
19:15 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 34-18
378210
03.
13:30 SUS Nyborg U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 20-23
378211
03.
19:00 Risøhøj U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2 24-25
378215
09.
10:00 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Risøhøj Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 23-18
378214
10.
11:45 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen 22-18
378217
10.
13:45 Højby S.& G. U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 16-30
378218
10.
18:45 Gudme Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 SUS Nyborg Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 28-15
378212
12.
18:30 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1 14-29
378220
24.
15:00 SUS Nyborg U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Risøhøj Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 11-20
378221
28.
16:30 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Skt. Jørgens Hallen 21-33
378223
29.
19:00 Gudme Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 31-17
378219
29.
20:15 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 28-30
378226
30.
12:15 IF Stjernen Odense 1 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Skt. Jørgens Hallen 28-22
378225
31.
10:20 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Odense Idrætshal Sydbank Arena 37-20
378227
31.
12:00 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 12-25
378228
31.
13:45 Højby S.& G. U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 SUS Nyborg Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 16-12
november 2021
378232
07.
16:00 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 18-19
378229
07.
18:45 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 SUS Nyborg Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 32-13
378235
14.
10:45 Risøhøj U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 GOG/Oure Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 23-39
378234
14.
13:15 SUS Nyborg U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 22-15
378236
14.
14:45 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-23
378237
14.
15:30 Højby S.& G. U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 12-14
378239
19.
19:30 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 35-27
378241
21.
10:00 Risøhøj U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 17-15
378242
21.
13:00 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 20-29
378240
23.
18:15 SUS Nyborg U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2 6-27
378231
26.
18:45 IF Stjernen Odense 1 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 25-14
378230
27.
16:00 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 32-35
378253
28.
18:05 Gudme Håndboldklub U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 33-15
december 2021
378244
03.
19:00 IF Stjernen Odense 2 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen 28-22
378247
05.
12:00 BR 66 Langeskov U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 SUS Nyborg Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 2 16-14
378245
05.
12:30 DHG Odense U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Gudme Håndboldklub Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 26-15
378246
05.
13:30 IF Stjernen Odense 1 U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen 31-23
378249
10.
20:15 GOG/Oure U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 30-29
378251
11.
09:00 Risøhøj U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 BR 66 Langeskov Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1 18-13
378252
11.
11:45 Højby S.& G. U-15 Pige 1. Division | Pulje 1 DHG Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 11-28

Vælg forbund

Luk
ANNONCE