Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge A (Kortbane)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
379299
29.
16:45 GOG Håndbold U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - Kortbane
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
oktober 2021
379296
03.
09:50 Tved G.& I. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379298
03.
13:00 Risøhøj U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379302
09.
10:45 IF Stjernen Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Risøhøj Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379300
10.
11:00 Højby S.& G. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379301
10.
11:30 GOG Håndbold U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379305
13.
16:30 Kerteminde HK U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379304
24.
08:50 Tved G.& I. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379306
24.
09:00 IF Stjernen Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379311
25.
16:30 IF Stjernen Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379310
28.
18:45 Højby S.& G. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379309
30.
10:15 DHG Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Risøhøj Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379314
31.
12:00 Højby S.& G. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379313
31.
14:00 Risøhøj U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379312
31.
17:00 Kerteminde HK U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2021
379317
02.
18:50 Risøhøj U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379318
07.
11:30 Højby S.& G. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379316
07.
15:45 Kerteminde HK U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379322
08.
16:30 IF Stjernen Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379320
09.
17:45 Tved G.& I. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Risøhøj Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379321
13.
10:30 DHG Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379324
14.
10:30 Tved G.& I. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379325
14.
11:00 Højby S.& G. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Risøhøj Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379326
14.
11:45 GOG Håndbold U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379328
20.
12:00 DHG Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379331
21.
10:30 IF Stjernen Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379335
22.
16:30 IF Stjernen Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379338
23.
18:50 Risøhøj U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379332
24.
16:30 Kerteminde HK U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Risøhøj Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379334
27.
12:30 GOG Håndbold U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379337
28.
09:45 DHG Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379336
28.
10:30 Tved G.& I. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379344
30.
18:50 Risøhøj U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2021
379342
01.
18:15 GOG Håndbold U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Risøhøj Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379340
04.
01:00 DHG Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Tved G.& I. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
379341
04.
12:00 Højby S.& G. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379346
05.
09:45 Kerteminde HK U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379345
05.
10:15 GOG Håndbold U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379330
08.
16:30 Kerteminde HK U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379348
11.
08:45 Tved G.& I. U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Tvedhallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379350
11.
09:00 Risøhøj U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
379349
11.
13:15 DHG Odense U-11 Drenge A (Kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Skt. Klemens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE