Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge B

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
379013
03.
12:00 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1 19-18
379011
03.
12:00 Østfyns HK U-15 Drenge B | Pulje 1 GOG/Oure Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 20-28
379012
03.
16:30 TPI-Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 DHG Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 22-11
379014
03.
17:15 Bolbro GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 SUS Nyborg Bolbrohallen 19-21
379015
05.
19:15 Aarup BK U-15 Drenge B | Pulje 1 Højby S.& G. Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 14-21
379017
08.
19:00 SUS Nyborg U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 19-20
379020
09.
14:00 Højfyn Håndbold HF U-15 Drenge B | Pulje 1 TPI-Odense Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 11-15
379016
10.
11:45 GOG/Oure U-15 Drenge B | Pulje 1 Bolbro GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 29-15
379018
10.
12:00 DHG Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 Aarup BK Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 17-29
379023
24.
12:00 GOG/Oure U-15 Drenge B | Pulje 1 DHG Odense Vester Skerningehallen 31-14
379021
24.
12:00 Østfyns HK U-15 Drenge B | Pulje 1 SUS Nyborg Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 16-19
379024
24.
12:35 Aarup BK U-15 Drenge B | Pulje 1 Bolbro GIF Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 16-21
379022
24.
14:45 TPI-Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 18-17
379025
25.
18:15 Højfyn Håndbold HF U-15 Drenge B | Pulje 1 Højby S.& G. Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 24-22
379019
28.
20:00 Højby S.& G. U-15 Drenge B | Pulje 1 Østfyns HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 19-15
379026
31.
11:00 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Aarup BK Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2 20-13
379029
31.
12:00 Bolbro GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 Østfyns HK Bolbrohallen 16-24
379030
31.
12:15 Højby S.& G. U-15 Drenge B | Pulje 1 TPI-Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 18-23
379027
31.
12:30 SUS Nyborg U-15 Drenge B | Pulje 1 GOG/Oure Nyborghallerne Nyborghallerne 1 16-16
379028
31.
16:10 DHG Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Odense Idrætshal Sydbank Arena 10-21
november 2021
379035
06.
13:05 Aarup BK U-15 Drenge B | Pulje 1 SUS Nyborg Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 18-18
379031
07.
12:00 Østfyns HK U-15 Drenge B | Pulje 1 TPI-Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 17-22
379032
07.
13:45 GOG/Oure U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 17-28
379034
07.
13:45 Bolbro GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Bolbrohallen 14-11
379033
10.
19:15 DHG Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 Højby S.& G. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1 11-18
379040
13.
13:15 Højfyn Håndbold HF U-15 Drenge B | Pulje 1 Aarup BK Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen 14-22
379038
14.
10:00 SUS Nyborg U-15 Drenge B | Pulje 1 DHG Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 22-15
379037
14.
11:00 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Østfyns HK Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1 23-13
379039
14.
13:30 Højby S.& G. U-15 Drenge B | Pulje 1 Bolbro GIF Højbyhallerne Højbyhallen - Opvisningshallen 16-18
379036
14.
14:10 TPI-Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 GOG/Oure Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 15-30
379043
17.
19:30 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Højby S.& G. Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 1 32-7
379041
18.
18:15 Østfyns HK U-15 Drenge B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 25-16
379044
21.
11:00 Bolbro GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 DHG Odense Bolbrohallen 14-14
379042
21.
13:15 TPI-Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 SUS Nyborg Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 21-17
379045
21.
14:05 Aarup BK U-15 Drenge B | Pulje 1 GOG/Oure Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
Anmeldt ulovligt hold - hjemmehold
HAUH
december 2021
379047
04.
12:30 SUS Nyborg U-15 Drenge B | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 21-21
379049
04.
14:00 Bolbro GIF U-15 Drenge B | Pulje 1 TPI-Odense Bolbrohallen 19-21
379046
05.
10:00 GOG/Oure U-15 Drenge B | Pulje 1 Højby S.& G. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1 19-19
379048
05.
15:00 DHG Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 Brenderup IF Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2 11-28
379050
05.
16:05 Aarup BK U-15 Drenge B | Pulje 1 Østfyns HK Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1 23-21
379054
11.
12:45 Højby S.& G. U-15 Drenge B | Pulje 1 SUS Nyborg Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 21-24
379053
12.
11:00 Brenderup IF U-15 Drenge B | Pulje 1 Bolbro GIF Brenderup Aktivitetscenter Brenderup Aktivitetscenter - Hal 2 30-15
379051
12.
12:00 Østfyns HK U-15 Drenge B | Pulje 1 DHG Odense Ørbæk Midtpunkt Ørbæk Midtpunkt - Hal 1 19-7
379055
12.
12:30 Højfyn Håndbold HF U-15 Drenge B | Pulje 1 GOG/Oure Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1 27-20
379052
12.
13:40 TPI-Odense U-15 Drenge B | Pulje 1 Aarup BK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 27-21

Vælg forbund

Luk
ANNONCE