Søg Håndboldinfo
Del

Serie 1 Herrer

Pulje 3

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
335617
02.
16:45 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 24-19
335615
03.
17:25 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 18-27
335621
06.
21:00 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Bavnehøj Arena 20-27
335622
10.
12:10 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Emdrup Hallen 32-27
335619
10.
15:15 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 25-27
335623
10.
16:30 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 17-20
335618
12.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 27-17
335624
23.
15:00 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Rønne Idrætshal 25-23
335626
23.
16:00 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Hal C 19-27
335627
26.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 27-22
335628
28.
20:15 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 23-20
335633
30.
10:35 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Emdrup Hallen 18-19
335631
30.
17:40 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Bavnehøj Arena 22-23
335630
31.
12:00 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Vanløsehallen Vanløsehal 2 20-22
november 2021
335636
03.
21:00 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Bavnehøj Arena 25-20
335634
06.
15:30 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Rønne Idrætshal 22-20
335637
06.
16:30 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 24-22
335638
09.
20:50 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 28-25
335642
13.
15:30 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Emdrup Hallen 18-26
335643
14.
11:30 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 23-23
335641
14.
13:30 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Vanløsehallen Vanløsehal 2 28-36
335644
20.
13:05 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Aakirkeby-hallerne Aakirkeby-hallerne A 28-24
335647
21.
12:20 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 27-25
335645
21.
13:10 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 23-22
335648
23.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 25-27
december 2021
335652
04.
16:30 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 23-23
335650
05.
12:10 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 23-31
335653
05.
12:50 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 35-25
335649
05.
17:15 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-21
335655
07.
20:45 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 27-30
335654
11.
13:05 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Bornholms Idræts- og Kulturcenter 30-24
januar 2022
335664
15.
11:30 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Rønne Idrætshal 29-26
335667
15.
17:10 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 28-29
335665
16.
12:00 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 29-18
335662
17.
21:10 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Emdrup Hallen 19-19
335658
20.
20:00 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 24-25
335673
22.
11:45 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Emdrup Hallen 24-27
335670
23.
12:05 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 1 30-33
335672
23.
12:40 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 26-28
335639
27.
19:25 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 25-30
februar 2022
335668
01.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 27-14
335682
05.
11:45 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Emdrup Hallen 27-19
335683
06.
11:30 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 28-19
335679
06.
12:20 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 21-27
335681
06.
12:30 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Vanløsehallen Vanløsehal 1 18-32
335659
12.
13:00 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 33-28
335660
15.
19:45 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Vanløsehallen Vanløsehal 1 31-22
335657
17.
20:50 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Emdrup Hallen 31-19
335675
20.
13:00 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 21-27
335661
23.
21:10 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Bavnehøj Arena 20-25
335687
26.
16:30 FIF 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 22-29
335685
27.
14:05 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 23-16
335686
27.
16:30 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Bavnehøj Arena 0-0
marts 2022
335688
01.
20:40 Freja HK Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Bellahøj Hallerne Bellahøj Hallen 28-19
335678
03.
20:15 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Ajax København 4 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 23-24
335676
06.
14:00 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Sundbyøster Idrætsanlæg Sundbyøster Hallen 1 34-27
335671
09.
21:05 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Valby Hallen Valby Hal 1 24-25
335690
13.
VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 CBS Sport Vanløsehallen Vanløsehal 2
Ulovlig spiller - hjemmehold
HUL
335693
13.
12:45 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A 28-34
335689
13.
15:00 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Hal C 29-22
335691
16.
21:00 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Bavnehøj Arena 20-27
335614
19.
16:00 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Rønne Idrætshal 33-30
335701
26.
12:00 Ajax København 4 Serie 1 Herrer | Pulje 3 Viking/Rønne Håndbold Bavnehøj Arena 30-38
335699
26.
15:15 SG Mojn København Serie 1 Herrer | Pulje 3 Team Nørrebro 2 Hal C 30-13
335703
27.
14:45 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 27-17
335700
27.
17:30 VHC/Vidar 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 KFUM 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2 24-23
april 2022
335697
02.
13:40 KFUM 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 SG Mojn København Emdrup Hallen 21-34
335694
02.
15:00 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 Freja HK Rønne Idrætshal 23-20
335698
03.
02:00 Team Nørrebro 2 Serie 1 Herrer | Pulje 3 VHC/Vidar 2 Nørrebro Hallen Nørrebro Hallen 3A
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
335695
03.
14:15 CBS Sport Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 20-23
335674
23.
16:00 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Aakirkeby-hallerne Aakirkeby-hallerne A 24-34
335632
24.
10:30 Viking/Rønne Håndbold Serie 1 Herrer | Pulje 3 FIF 4 Aakirkeby-hallerne Aakirkeby-hallerne A 35-27

Vælg forbund

Luk
ANNONCE