Søg Håndboldinfo
Del

Santander Cup - LP Damer, 1. runde

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
345461
16.
18:45 Fjerritslev IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vrå/Børglum IF, JS Idrætscenter Jammerbugt Fjerritslev 22-25
345484
21.
19:15 Ørum Idrætsforening, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Nr. Søby IF, JS Tjelecenteret Tjelehallen 26-22
345471
21.
19:30 AIK Vejgaard, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 SMIFF, Harridslev, S2 Filstedvejens Hal, Vejgaard Filstedvejens hal, Aalb. 17-16
345513
21.
19:30 Kongeå HK S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Løjt IF,S1 Kongeåhallen, Gredstedb. Kongeåhallen Gredstedbro 21-25
345493
21.
20:00 Team Helle Håndbold S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Varde HK, JS Hellehallerne Hellehallen, Hal 1 13-24
345486
21.
20:15 Lemvig Nissum Håndbold, JS. Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hogager Mejrup-Hvam, JS Lemvig Idræts- og Kulturcenter Arena Vestjylland Forsikring Lemvig 18-26
345478
23.
19:00 Kolind-Perstrup IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 IF Midtdjurs S2 Kolind+ Sport og Kultur 24-22
345473
23.
19:15 IK Frem Sønderup-Suld., S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Svenstrup Godthåb IF, JS Stensbohallen 18-26
345504
23.
20:00 Egebjerg IF S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Brande HK, S1 Egebjerg-Hallen Egebjerghallen 25-23
345487
23.
20:30 Vemb FS S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Engesvang / Bording, S1 Vemb-Hallen Vemb hallen hal 1 15-32
345496
27.
18:50 AIA-Tranbjerg, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Funder GF, JS Grønløkkehallen Tranbj. 24-25
345463
27.
20:20 Skibsby/Højene IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Ålbæk HK, S1 Højenehallen, Hjørring 13-29
345480
28.
19:45 VIF, Mors, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Asmild FH, S1 Sydvestmors Kultur & Fritidscenter Sydvestmors Kultur & Fritidscenter 1 16-24
345490
28.
20:00 Folding-Brørup HK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hvide Sande KFUM, JS Brøruphallerne Brøruphallerne, Hal 1 18-25
345476
28.
20:00 Nørre Djurs HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hornbæk SF, JS Nørre Djurshallen 22-21
345500
28.
20:00 Ry Håndbold, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Riis-Tebstrup IF, JS Ry-Hallerne Ry Hallerne A 20-23
345481
28.
20:30 LRV, Skals, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 HRH/Oddense,S1 Skals Idrætscenter 15-18
345465
28.
20:40 Tornby IF, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hjallerup IF, JS Tornbyhallen 23-17
345508
28.
20:45 Ammitsbøl SG&IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vinding SF, JS Brunmosehallen, Ødsted Brunmosehallen 13-18
345494
29.
19:10 Solbjerg IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Todbjerg-Mejlby IF, S1 Solbjerghallen 18-24
345505
29.
19:45 Østbirk IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Billund IF, S3 Østbirk-Hallen Østbirkhallen 1 14-21
345482
30.
18:45 Aalestrup IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Mønsted-Sparkær IF S1 Aalestrup Idrætscenter Aalestrup Idrætscenter 1 28-20
345495
30.
19:10 Hou IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Ans IF, S2 Houhallen 22-24
345466
30.
19:10 Løkken GVL Håndbold, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Flauenskjold IF, S2 Løkken Idrætscenter 38-23
345509
30.
19:30 Egtved IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Jelling FS, JS Egtved Idræts- og Multicenter 14-32
345489
30.
19:45 Struer Håndbold, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Mejdal-Halgård, JS Struer Energi Park Struer Energi Park hal 1 19-27
345488
30.
20:00 Aulum HK, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Herning f. H., S2 Aulum Fritidscenter Aulum Fritidscenter Hal 1 12-24
345492
30.
20:15 Tistrup-Hodde/CØ-05, Ølgod, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 RSU-Ringkøbing S1 Ølgodhallerne Ølgodhallerne, Hal 1
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
345502
30.
20:30 HK 73, Rask Mølle, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 HSR Klakring 2020, JS Rask-Mølle Hallerne Rask Mølle Hallerne - Hal 1 15-28
oktober 2021
345472
04.
20:15 HK 89 Båndbyerne, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Støvring Håndbold, S1 Båndbyhallen, Storvorde 22-23
345464
05.
19:00 Taars/Ugilt IF, S4 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Østervrå IF, S3 Taarshallen 14-26
345501
05.
19:15 Torsted HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 SOIF/Filskov S1 Torsted Hallen Torsted Hallen 1 13-20
345499
05.
19:30 HT 87,Hauge-Thorning, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Hammel GF, JS Thorning-Hallen Thorning Hallen 19-40
345510
05.
19:45 Vojens HF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Erritsø G&IF, S1 Vojenshallerne Vojenshallen 1 14-31
345475
05.
19:45 Nørager Boldklub, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Allingåbro IF, JS Auning Idrætscenter Auning Idrætscenter Hal A 16-19
345468
05.
20:00 Aalborg KFUM, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Sortebakken HK, S1 KFUM Hallen, Aalborg KFUM-Hallen, Aalborg, Hal 2 12-19
345483
05.
20:00 Gedsted forenede IK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Løgstør HK, S1 Gedstedhallen 27-26
345469
05.
20:15 Nibe HK, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Valsgaard IF 83, S1 Nibe Idræts- & KulturCenter Nibe Idræts- & KulturCenter, Hal 1 15-21
345497
05.
20:15 Silkeborg IF S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Galten FS, JS Vestergade-Hallen 24-21
345498
05.
20:30 Lystrup IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Gødvad GIF, JS Lystrup Idrætscenter Lystrup Idrætscenter hal 1 18-27
345511
05.
20:30 Taulov-Skærbæk IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Bramdrupdam GIF, S1 Elbohallerne Elbohallen Hal 2 19-26
345462
05.
20:45 Brønderslev IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Øland-Halvrimmen IK, S2 Brønderslevhallen Brønderslevhallen 2 18-9
345479
06.
19:30 Møldrup-Tostrup IF, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vorgod-Barde motion og fritid, S1 Møldruphallen 14-16
345485
06.
19:30 Snejbjerg SG & I, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 KLG Håndbold, S2 Snejbjerg-Hallen Snejbjerg Hallen Hal 1 14-17
345474
06.
20:00 Dall/Ferslev IF, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Blære/Hornum S & IF, JS Ferslevhallen 20-17
345470
07.
Terndrup IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Skalborg SK, JS Terndrup Idrætscenter
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
345491
07.
Ulfborg Håndboldklub, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Gørding-Lourup IF, S1 Vestjydsk Fritidscenter Ulfborg Vestjydsk Fritidsc. Ulfb.
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
345512
07.
TM Tønder Håndbold, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Team NØS, Haderslev Næs, JS Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
345506
07.
Vamdrup IF, JS Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vejen HK, JS Arena Syd Vamdrup Arena Syd Vamdrup 1
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
345507
07.
Børkop HK, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Ødis IF, S1 Gauerslundhallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
345514
07.
18:45 Hoptrup-Marstrup IF, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Bov IF, S1 Marstruphallen 24-26
345467
07.
20:00 Vodskov Håndbold, S3 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Vestbjerg IF, S3 Vodskovhallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
345460
07.
20:00 Horne/Hirtshals Håndbold, S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Astrup/Bindslev, S1 Stendyssehallen, Horne 21-23
345477
07.
20:00 Langå Håndbold Klub S2 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 Romalt Håndbold, S1 Langå Idrætscenter 19-17
345503
07.
20:15 Brædstrup Håndboldklub, S1 Santander Cup - LP Damer, 1. runde | Pulje 1 ØHK Hedensted, S1 Brædstrup-Hallen Brædstruphallen 24-21

Vælg forbund

Luk
ANNONCE