Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2021
369378
03.
11:00 Dalby G&IF 2 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 VHC/Vidar Dalby-hallen 23-23
369377
03.
15:40 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 24-20
369380
10.
11:00 VHC/Vidar U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Helsinge Håndbold Vanløsehallen Vanløsehal 2 23-27
369379
10.
13:15 HK Lammefjorden U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Allerød Håndbold Klub Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 27-17
369381
14.
20:10 Gørlev Idrætsefterskole U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Gørlev Idrætsefterskole 21-18
369382
24.
14:20 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 VHC/Vidar Lillerødhallerne Lillerød-hallen 33-25
369383
24.
14:30 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 19-22
369384
26.
19:30 HK Lammefjorden U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Gørlev Idrætsefterskole Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 18-18
369396
30.
11:00 Gørlev Idrætsefterskole U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Allerød Håndbold Klub Gørlev-hallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
369387
30.
15:00 Gørlev Idrætsefterskole U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Helsinge Håndbold Gørlev-hallen 21-23
369386
31.
11:00 VHC/Vidar U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Vanløsehallen Vanløsehal 2 16-20
369385
31.
16:40 Dalby G&IF 2 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Allerød Håndbold Klub Dalby-hallen 31-24
november 2021
369388
07.
12:45 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Helsinge Håndbold Lillerødhallerne Lillerød-hallen 24-32
369389
07.
17:15 Dalby G&IF 2 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Dalby-hallen 15-17
369390
11.
20:10 Gørlev Idrætsefterskole U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 VHC/Vidar Gørlev-hallen 21-18
369391
14.
13:20 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Allerød Håndbold Klub Helsinge-hallen Helsinge-hallen 1 31-21
369392
14.
14:20 HK Lammefjorden U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 22-11
369393
14.
17:15 VHC/Vidar U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Gørlev Idrætsefterskole Vanløsehallen Vanløsehal 2 20-22
369398
21.
13:10 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 VHC/Vidar Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 35-27
369399
21.
17:15 Dalby G&IF 2 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Gørlev Idrætsefterskole Dalby-hallen 29-29
369395
28.
VHC/Vidar U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Vanløsehallen Vanløsehal 2
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
369394
28.
13:45 HK Lammefjorden U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Helsinge Håndbold Vallekilde-Hørve Kultur- & Idrætscenter V-H Kultur- & Idrætscenter 16-28
december 2021
369397
02.
19:30 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Lillerødhallerne Lillerød-hallen 20-36
369401
04.
15:00 VHC/Vidar U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Allerød Håndbold Klub Vanløsehallen Vanløsehal 2 30-31
369400
05.
14:30 Dalby G&IF 2 U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Team Helsinge Håndbold Dalby-hallen 20-31
369402
09.
20:10 Gørlev Idrætsefterskole U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 HK Lammefjorden Gørlev Idrætsefterskole 18-15
369376
11.
Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Gørlev Idrætsefterskole Lillerødhallerne Lillerød-hallen
Udeblevet med afbud - hjemmehold
HUM
369405
11.
13:00 HK Lammefjorden U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 VHC/Vidar Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 31-22
369404
11.
14:15 Team Helsinge Håndbold U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Gørlev Idrætsefterskole Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 23-16
369403
12.
15:30 Allerød Håndbold Klub U-17 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 1 Dalby G&IF 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 22-25

Vælg forbund

Luk
ANNONCE