Søg Håndboldinfo
Del

3. Division Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
329820
21.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 36-19
329817
23.
20:00 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 29-19
329818
24.
19:15 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 31-31
329816
24.
19:30 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 25-23
329821
26.
14:45 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 30-14
oktober 2021
329823
02.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Pulzion Kolding PULZION, hal 1 23-27
329825
02.
17:30 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen 29-26
329827
03.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-27
329822
03.
14:30 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 22-21
329826
03.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 26-26
329832
07.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 35-22
329829
07.
20:15 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 28-20
329830
07.
20:45 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 35-30
329831
09.
14:30 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 2 34-26
329833
10.
15:00 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Augustenborghallerne Augustenborghallen 25-17
329836
24.
14:00 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Stenstrup Hallen Stenstruphallen 25-25
329834
24.
14:30 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 21-29
329839
24.
15:30 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 30-22
329837
26.
19:15 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1 32-24
329838
26.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 32-22
329842
30.
14:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 27-30
329843
30.
14:30 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Skt. Jørgens Hallen 27-27
329844
30.
14:30 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 29-25
329841
30.
14:45 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Strib Fritids- og Aktivitetscenter Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 26-22
329845
31.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 35-25
november 2021
329851
07.
13:00 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 28-23
329847
07.
14:00 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Stenstrup Hallen Stenstruphallen 18-24
329846
07.
14:30 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 30-21
329849
07.
16:30 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Skt. Jørgens Hallen 33-21
329856
09.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 35-19
329854
11.
20:15 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 25-27
329852
13.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Parkhallen, Kolding 21-23
329855
13.
15:15 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 32-31
329857
14.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 33-27
329859
18.
20:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Parkhallen, Kolding 29-26
329858
18.
20:45 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 25-37
329862
20.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 25-28
329863
21.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 35-22
329861
21.
16:30 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Skt. Jørgens Hallen 30-33
329868
23.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 26-22
329866
27.
14:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 29-26
329864
27.
14:00 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Stenstrup Hallen Stenstruphallen 28-30
329867
27.
14:30 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 36-28
329865
27.
15:15 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Strib Fritids- og Aktivitetscenter Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 25-28
december 2021
329872
03.
19:15 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 30-30
329871
04.
14:45 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 30-26
329874
04.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 27-26
329873
04.
18:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Skt. Jørgens Hallen 35-28
329870
07.
19:15 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 27-28
329880
09.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 36-22
329876
10.
19:00 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 2 22-18
329879
11.
14:00 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 29-33
329881
12.
14:30 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 22-16
januar 2022
329893
14.
19:45 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 1 33-36
329889
15.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Pulzion Kolding PULZION, hal 1 23-28
329891
15.
15:55 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Skt. Jørgens Hallen 28-24
329892
16.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1 27-30
329886
18.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 31-22
329898
20.
20:00 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 24-27
329896
20.
20:30 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 30-21
329899
25.
19:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 23-36
329884
25.
20:15 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 28-24
329901
27.
20:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Parkhallen, Kolding 28-23
329905
30.
12:30 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Høruphallen Høruphallen 2 29-25
329885
30.
14:00 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 30-26
329900
30.
16:20 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 30-28
329904
31.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 35-31
februar 2022
329910
03.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 32-24
329911
05.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 19-25
329909
05.
15:00 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 31-30
329906
05.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Parkhallen, Kolding 30-24
329877
10.
20:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Parkhallen, Kolding 28-27
329887
21.
19:45 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 34-28
329914
24.
20:15 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 24-19
329913
25.
19:45 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Stenstrup Hallen Stenstruphallen 22-25
329915
25.
20:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Skt. Jørgens Hallen 35-29
329916
26.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-30
329917
27.
16:00 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 29-25
marts 2022
329918
01.
20:35 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 35-37
329919
05.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Pulzion Kolding PULZION, hal 1 22-26
329923
06.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 28-28
329922
06.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 22-29
329921
06.
16:40 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Skt. Jørgens Hallen 26-23
329882
08.
19:15 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Stenstrup Hallen Stenstruphallen 30-26
329927
10.
20:00 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 33-28
329925
10.
20:15 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Lillebæltshallerne Lillebæltshallen C 30-29
329926
12.
15:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 33-18
329924
13.
14:15 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 33-34
329929
13.
16:00 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Humlehøjhallen, Sdr.Borg Humlehøjhallen, Sdr.borg 32-13
329931
19.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Parkhallen, Kolding 26-26
329930
20.
14:00 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 22-31
329934
20.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1 26-22
329933
20.
15:55 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Skt. Jørgens Hallen 24-28
329942
22.
19:15 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding IF 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen 33-38
329935
22.
19:30 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 31-28
329895
24.
20:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 30-22
329944
26.
16:00 Kerteminde HK 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter 35-25
329947
27.
14:00 TM Tønder Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TPI Odense Tønder Sport- og FritidsCenter Tønder Sport- og FritidsCenter, Hal 2 25-27
329943
27.
14:45 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Sønderborg Håndbold 2 Strib Fritids- og Aktivitetscenter Strib Fritids- og Aktivitetscenter - Hal 1 28-28
329946
27.
15:00 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kolding HK/KFUM Nyborghallerne Nyborghallerne 1 24-24
329940
29.
19:30 Kolding IF 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Kerteminde HK Sydbank Arena Sydbank Arena 1 - bane 1 28-26
329939
29.
20:00 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Middelfart HK Guldagerhallerne Guldagerhallen, Hal 1 29-26
329936
31.
20:50 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 28-31
april 2022
329937
02.
15:00 Kolding HK/KFUM 3. Division Herrer | Pulje 4 IF Stjernen, Odense Parkhallen, Kolding 26-24
329941
02.
15:00 Sønderborg Håndbold 2 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 36-20
329850
05.
19:30 SUS Nyborg 2 3. Division Herrer | Pulje 4 TM Tønder Håndbold 2 Nyborghallerne Nyborghallerne 1 31-30
329888
07.
19:30 TPI Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Paarup-Hallerne Paarup-Hallerne 1 31-32
329908
07.
20:30 Middelfart HK 3. Division Herrer | Pulje 4 Stenstrup IF Lillebæltshallerne Lillebæltshallen A 25-25
329897
08.
20:00 IF Stjernen, Odense 3. Division Herrer | Pulje 4 SUS Nyborg 2 Skt. Jørgens Hallen 27-18
329902
09.
14:00 Stenstrup IF 3. Division Herrer | Pulje 4 SGI-Håndbold, Esbjerg 2 Stenstrup Hallen Stenstruphallen
Udeblevet med afbud - udehold
UUM

Vælg forbund

Luk
ANNONCE