Søg Håndboldinfo
Del

Kvalifikationsrækken Damer

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2021
336563
25.
12:30 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Dansborg Hallen 28-18
336565
26.
16:45 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Køge hallerne Køge hallerne 3 19-26
oktober 2021
336569
03.
11:15 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Hafniahallen Hafnia-Court 9-18
336570
03.
12:10 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Hedehushallen Hedehus-hallen 22-18
336573
03.
15:45 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 21-17
336574
03.
17:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 30-7
336575
05.
20:10 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Dansborg Hallen 23-24
336568
06.
19:30 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 20-15
336578
10.
16:20 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Holmegaard-hallen 22-33
336577
10.
16:30 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Køge hallerne Køge hallerne 3 32-18
336566
12.
19:15 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Holmegaard-hallen 16-28
336580
13.
19:30 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 24-20
336567
14.
19:00 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Horbelev-hallen 14-14
336583
23.
15:15 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Dansborg Hallen 25-21
336582
24.
12:40 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Hedehushallen Hedehus-hallen 21-21
336585
24.
12:45 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Horbelev-hallen 17-25
336587
31.
15:30 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 22-27
336591
31.
16:30 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Holmegaard-hallen 25-26
336589
31.
16:40 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Køge hallerne Køge hallerne 3 28-25
336592
31.
18:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 28-22
november 2021
336586
03.
19:00 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 23-23
336598
06.
15:00 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 25-8
336593
07.
12:00 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Hafniahallen Hafnia-Court 20-23
336597
07.
14:30 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 18-20
336595
07.
16:40 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Køge hallerne Køge hallerne 3 14-19
336599
14.
12:20 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Hedehushallen Hedehus-hallen 24-18
336602
14.
13:00 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Holmegaard-hallen 24-25
336600
14.
14:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 30-20
336603
14.
16:15 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Horbelev-hallen 16-17
336605
21.
10:15 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Hafniahallen Hafnia-Court 15-33
336610
21.
11:45 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 25-23
336607
21.
13:10 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 28-7
336606
21.
16:25 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Hedehushallen Hedehus-hallen 23-18
336616
27.
13:45 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 24-23
336614
28.
13:30 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Holmegaard-hallen 23-21
336615
28.
14:45 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Horbelev-hallen 14-36
336613
30.
19:30 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Køge Nord Sport Center 24-23
december 2021
336621
04.
12:30 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Tunehallerne Tune-Hallerne 1 25-16
336617
04.
16:50 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Dansborg Hallen 22-29
336619
05.
16:40 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Køge hallerne Køge hallerne 3 31-12
336622
07.
19:30 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 24-18
336626
11.
13:00 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Holmegaard-hallen 20-30
336627
11.
16:15 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Horbelev-hallen 14-33
336623
12.
15:20 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Hafniahallen Hafnia-Court 22-28
336624
12.
15:50 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Hedehushallen Hedehus-hallen 19-19
januar 2022
336637
15.
14:45 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 18-15
336639
16.
16:25 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 24-24
336629
18.
20:15 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Dansborg Hallen 24-25
336631
20.
20:00 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Køge hallerne Køge hallerne 1 26-26
336643
22.
14:30 Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Køge hallerne Køge hallerne 3 23-27
336632
25.
19:00 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Holmegaard-hallen 17-21
336652
29.
13:40 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Tre Falke Hallen Tre-Falke-Hallen 26-28
februar 2022
336641
01.
20:40 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 23-15
336654
06.
Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst
Ulovlig spiller - udehold
UUL
336653
06.
12:35 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Hedehushallen Hedehus-hallen 30-15
336648
08.
20:30 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Hedehushallen Hedehus-hallen 24-27
336650
10.
19:30 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Tunehallerne Tune-Hallerne 1 24-28
336678
13.
12:10 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Hedehushallen Hedehus-hallen 20-22
336663
13.
15:55 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 31-16
336646
17.
19:30 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne C 2 30-19
336633
22.
19:30 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Horbelev-hallen 16-34
336659
24.
19:45 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Hafniahallen Hafnia-Court 20-27
336660
26.
15:30 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Dansborg Hallen 19-23
336664
27.
14:50 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 28-22
marts 2022
336658
01.
18:45 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 24-20
336665
06.
14:00 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Hafniahallen Hafnia-Court 23-30
336667
06.
14:30 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 21-15
336669
06.
14:30 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 22-28
336636
06.
16:50 FHH 90 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Hedehushallen Hedehus-hallen 35-11
336671
08.
20:15 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dansborg Hallen 18-28
336676
12.
15:00 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 27-20
336675
13.
12:00 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Dalby G&IF Horbelev-hallen 11-38
336674
13.
13:15 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Holmegaard-hallen 17-18
336649
15.
20:15 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Dansborg Hallen 32-3
336677
17.
19:45 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Hafniahallen Hafnia-Court 24-13
336682
20.
12:45 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 30-23
336657
20.
15:00 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FIF 4 Horbelev-hallen 21-35
336679
20.
16:00 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 26-19
336693
24.
19:15 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 FHH 90 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 20-18
336691
26.
Køge Håndbold 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Køge hallerne Køge hallerne 3
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
336694
27.
17:00 Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Fremad Valby Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 24-19
336689
27.
17:05 Hvidovre IF 2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Dansborg Hallen 31-12
336683
29.
19:15 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Tune IF Hafniahallen Hafnia-Court 13-28
april 2022
336687
02.
13:15 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Køge Håndbold 2 Horbelev-hallen 19-26
336688
02.
17:05 FIF 4 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1 35-32
336685
03.
13:30 Dalby G&IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Roskilde Håndbold 3 Dalby-hallen Dalby-hallen Øst 20-19
336681
05.
19:15 Tune IF Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Hvidovre IF 2 Tunehallerne Tune-Hallerne 1 21-15
336635
05.
19:30 Fremad Valby Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Hafniahallen Hafnia-Court 25-18
336645
09.
15:00 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Horbelev Idrætsforening - Ønsker S2 Glumsø-hallen 22-16
336670
21.
Roskilde Håndbold 3 Kvalifikationsrækken Damer | Pulje 1 Holmegaard Håndbold - Ønsker S1 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
Ulovlig spiller - udehold
UUL

Vælg forbund

Luk
ANNONCE