Søg Håndboldinfo
Del

U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2021
314468
19.
Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Ydun Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm
314489
19.
Roskilde Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
314491
23.
Ajax København 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Ydun Bavnehøj Arena
314490
24.
Rødovre HK U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
314472
27.
Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
314475
31.
Rødovre HK U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
314476
31.
TMS, Ringsted ungdom U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
314478
31.
FIF 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Hvidovre-Ydun Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
februar 2021
314477
02.
Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm
314474
04.
Ajax København 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Bavnehøj Arena
314471
07.
Roskilde Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
314473
13.
Hvidovre-Ydun U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
314481
27.
Hvidovre-Ydun U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rudersdal Håndbold 2 Dansborg Hallen
marts 2021
314479
02.
Roskilde Håndbold U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
314492
02.
FIF 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
314480
06.
Rødovre HK U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2
314482
06.
Ajax København 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Bavnehøj Arena
314493
07.
Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
314494
07.
Hvidovre-Ydun U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2
314487
09.
TMS, Ringsted ungdom U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
314488
14.
FIF 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København 2 Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 1
314483
17.
Gunslevholm Idrætsefterskole U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 FIF 2 Gunslevholm Idrætsefterskole Gundslevholm
314485
20.
Hvidovre-Ydun U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Dansborg Hallen
314486
21.
Ajax København 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Bavnehøj Arena
314484
26.
Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
april 2021
314467
11.
TMS, Ringsted ungdom U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Rødovre HK Dansk Kabel TV Arena
314469
11.
Rudersdal Håndbold 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Ajax København 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
314470
11.
FIF 2 U-17 Pige 1. Division A - 2. halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning

Vælg forbund

Luk
ANNONCE