Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Pige 2. division A (2. halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2021
315243
24.
IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 GOG/Oure Skt. Jørgens Hallen
315244
24.
Team Vestfyn U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Odense Midtfyn Håndbold Ejby-Hallen
315245
24.
Nyborg GIF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1
315246
24.
BR 66 Langeskov U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
315248
31.
Team Vestfyn U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Ejby-Hallen
315249
31.
SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 2
315250
31.
DHG Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
315251
31.
Odense Midtfyn Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
februar 2021
315253
07.
IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Skt. Jørgens Hallen
315254
07.
Nyborg GIF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Nyborghallerne Nyborghallerne 1
315255
07.
Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
315256
07.
GOG/Oure U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Odense Midtfyn Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
315228
21.
Nyborg GIF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Nyborghallerne Nyborghallerne 1
315229
21.
DHG Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 GOG/Oure Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2
315230
21.
Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
315231
21.
Odense Midtfyn Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
315233
28.
IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Odense Midtfyn Håndbold Skt. Jørgens Hallen
315235
28.
SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 DHG Odense Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315236
28.
GOG/Oure U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
315237
28.
BR 66 Langeskov U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
marts 2021
315258
07.
Nyborg GIF U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Nyborghallerne Nyborghallerne 1
315259
07.
DHG Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Odense Idrætshal Sydbank Arena
315261
07.
Odense Midtfyn Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Årslevhallen
315260
12.
Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 GOG/Oure Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
315263
13.
IF Stjernen Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Skt. Jørgens Hallen
315266
13.
Odense Midtfyn Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
315264
14.
Team Vestfyn U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 GOG/Oure Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
315265
14.
SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Kerteminde HK Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315269
21.
DHG Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Odense Midtfyn Håndbold Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
315270
21.
Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Munkebo Idrætscenter
315272
21.
BR 66 Langeskov U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
315271
26.
GOG/Oure U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 SUS Håndbold Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
april 2021
315238
10.
SUS Håndbold U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315239
11.
DHG Odense U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 IF Stjernen Odense Odense Idrætshal Sydbank Arena
315240
11.
Kerteminde HK U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 Nyborg GIF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
315241
11.
GOG/Oure U-15 Pige 2. division A (2. halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE