Søg Håndboldinfo
Del

U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2021
315733
23.
Højfyn Håndbold HF U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
315732
24.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Vester Skerningehallen
315741
31.
Højfyn Håndbold HF U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
315742
31.
SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
februar 2021
315739
03.
Team Vestfyn U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 SUS Nyborg Ejby-Hallen
315738
07.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Vester Skerningehallen
315729
21.
SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Nyborghallerne Nyborghallerne 1
315730
21.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
315747
28.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 SUS Nyborg Vester Skerningehallen
315748
28.
Højfyn Håndbold HF U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
marts 2021
315744
07.
SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Ullerslev Kultur- og Idrætscenter Ullerslev Kultur- og Idrætscenter 1
315745
07.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
315753
14.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Vester Skerningehallen
315755
14.
SUS Nyborg U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Nyborghallerne Nyborghallerne 1
315750
17.
Team Vestfyn U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Højfyn Håndbold HF Ejby-Hallen
315751
20.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
315727
28.
Højfyn Håndbold HF U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 SUS Nyborg Fyrtårn Tommerup Fyrtårn Tommerup - Idrætshallen
315728
28.
Team Vestfyn U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Oure Elite Håndbold Ejby-Hallen
april 2021
315735
11.
Team Vestfyn U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
315736
11.
Oure Elite Håndbold U-19 Drenge 2. Division B (2 Halvs) | Pulje 1 SUS Nyborg Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE