Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge C (2 Halvs)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2021
316161
21.
Aarup BK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
316160
23.
DHG Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Skt. Knuds Gymnasium Sportshal
316159
24.
Team Vestfyn U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Ejby-Hallen
316162
24.
Vissenbjerg G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
316164
28.
BR 66 Langeskov U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
316165
31.
Risøhøj U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 1
316166
31.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Vester Skerningehallen
316163
31.
Næsby IF U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2
februar 2021
316168
07.
DHG Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2
316179
28.
Næsby IF U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2
316180
28.
Team Vestfyn U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
316181
28.
Aarup BK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
316182
28.
BR 66 Langeskov U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
marts 2021
316169
05.
Vissenbjerg G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 2
316167
06.
Risøhøj U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2
316170
07.
Aarup BK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
316171
14.
Næsby IF U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2
316172
14.
Team Vestfyn U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Vestfyns Kultur- & Idrætscenter Vestfyns Kultur- & Idrætscenter - Hal 1
316173
14.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 BR 66 Langeskov Vester Skerningehallen
316174
14.
Vissenbjerg G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
316177
20.
Risøhøj U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Idrætscenter Midtfyn Idrætscenter Midtfyn - Hal 2
316178
21.
Aarup BK U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Aarup Fritidscenter Aarup Fritidscenter - Hal 1
316175
21.
DHG Odense U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Vissenbjerg G.& I.F. Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 2
316176
21.
BR 66 Langeskov U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Næsby IF Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1
april 2021
316155
11.
Næsby IF U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Team Vestfyn Næsbyhallerne Næsbyhallerne - Hal 2
316156
11.
Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 DHG Odense Vester Skerningehallen
316157
11.
Vissenbjerg G.& I.F. U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Risøhøj Vissenbjerg Hallerne Vissenbjerg Hallerne 1
316158
11.
BR 66 Langeskov U-11 Drenge C (2 Halvs) | Pulje 1 Aarup BK Langeskov Idrætscenter Langeskov Idrætscenter - Hal 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE