Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe

Kampe

Seneste resultater

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
november 2020
300801
13.
18:30 Team Helsinge Håndbold U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe Københavns Håndboldklub Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 25-19
300805
12.
18:00 Espergærde IF U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe Rødovre HK Espergærde-hallen 19-23
300804
11.
18:45 FIF U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe Hvidovre IF Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Opvisning 23-28
300798
11.
18:45 HK Lammefjorden U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe Roskilde Håndbold Svinninge Sportscenter Svinninge-hallen 15-27
300799
11.
16:20 BK Ydun U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe TIK - Taastrup Frederiksberg-Hallerne Frederiksberg Hal 2 28-24
300803
06.
18:50 TMS, Ringsted ungdom U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe HIK Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 14-23
300800
05.
19:15 Slangerup HF U-13 Drenge- Intersport Ungdomspokal 1 - 2. runde cup kampe | Kampe Ajax Freja Slangerup Idrætshal Slangerup Idrætshal 2 11-29

Stilling

Holdnavn K V U T +/- P
1 Ajax Freja 1 1 0 0 29 - 11 2
2 Roskilde Håndbold 1 1 0 0 27 - 15 2
3 HIK 1 1 0 0 23 - 14 2
4 Team Helsinge Håndbold 1 1 0 0 25 - 19 2
5 Hvidovre IF 1 1 0 0 28 - 23 2
6 BK Ydun 1 1 0 0 28 - 24 2
7 Rødovre HK 1 1 0 0 23 - 19 2
8 Vallensbæk IF 0 0 0 0 0 - 0 0
9 Håndboldklubben Maribo/Hunseby 0 0 0 0 0 - 0 0
10 TIK - Taastrup 1 0 0 1 24 - 28 0
11 Espergærde IF 1 0 0 1 19 - 23 0
12 FIF 1 0 0 1 23 - 28 0
13 Københavns Håndboldklub 1 0 0 1 19 - 25 0
14 TMS, Ringsted ungdom 1 0 0 1 14 - 23 0
15 HK Lammefjorden 1 0 0 1 15 - 27 0
16 Slangerup HF 1 0 0 1 11 - 29 0

Kommende kampe

Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
Der er ingen kampe på programmet

Vælg forbund

Luk
ANNONCE