Søg Håndboldinfo
Del

U-11 Drenge B

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
302420
18.
11:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Kerteminde HK Rantzausmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302418
18.
11:10 GOG Håndbold U-11 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302419
18.
13:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302422
25.
10:45 Højby S.& G. U-11 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302421
25.
11:05 Nyborg GIF U-11 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302423
25.
12:30 Kerteminde HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2020
302424
01.
08:55 GOG Håndbold U-11 Drenge B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302425
01.
11:55 Nyborg GIF U-11 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302426
01.
12:05 Kerteminde HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter - Gamle Hal
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302412
04.
17:30 GOG Håndbold U-11 Drenge B | Pulje 2 Kerteminde HK Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302413
04.
18:00 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302414
05.
17:15 Nyborg GIF U-11 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302429
08.
10:30 Højby S.& G. U-11 Drenge B | Pulje 2 Kerteminde HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302428
08.
11:40 Egense/Rantzausminde I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Rantzausmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302427
08.
13:15 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302440
15.
11:45 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302441
15.
13:50 Nyborg GIF U-11 Drenge B | Pulje 2 Kerteminde HK Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302439
15.
14:45 GOG Håndbold U-11 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302436
22.
10:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Rantzausmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302437
22.
10:30 Højby S.& G. U-11 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302438
22.
14:15 Kerteminde HK U-11 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302432
29.
09:45 Kerteminde HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Egense/Rantzausminde I.F. Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302431
29.
09:50 Højby S.& G. U-11 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302430
29.
11:50 Nyborg GIF U-11 Drenge B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Nyborghallerne Nyborghallerne 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2020
302434
05.
13:45 Ollerup/Skerninge G.& I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Kerteminde HK Vester Skerningehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302435
06.
11:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 Højby S.& G. Rantzausmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302433
06.
14:00 GOG Håndbold U-11 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302416
13.
Højby S.& G. U-11 Drenge B | Pulje 2 Ollerup/Skerninge G.& I.F. Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 1 (gl)
Corona - udsat kamp
Corona
302415
13.
11:00 Egense/Rantzausminde I.F. U-11 Drenge B | Pulje 2 GOG Håndbold Rantzausmindehallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
302417
13.
16:20 Kerteminde HK U-11 Drenge B | Pulje 2 Nyborg GIF Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK

Vælg forbund

Luk
ANNONCE