Søg Håndboldinfo
Del

U-10 Pige C - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
298084
25.
10:50 TIK - Taastrup U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Ishøj HF Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298082
25.
11:50 FK Odsherred U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Vindinge IF Hallerne i Nykøbing
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
november 2020
298085
01.
10:00 Ishøj HF U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 SSS Kilden Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298088
01.
11:50 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298086
01.
14:30 Dragør HK U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298106
05.
17:20 SSS Kilden U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Skuldelev Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298092
08.
09:00 TIK - Taastrup U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Vindinge IF Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
298089
08.
11:00 SSS Kilden U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Skuldelev Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298094
15.
11:00 SSS Kilden U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Skuldelev Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298095
15.
12:40 Vindinge IF U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Dragør HK Vindinge-hallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
298093
18.
18:15 Ishøj HF U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 FK Odsherred Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298083
21.
16:30 Dragør HK U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298100
22.
09:00 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Ishøj HF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298099
24.
18:15 Vindinge IF U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 SSS Kilden Vindinge-hallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
298104
25.
18:00 TIK - Taastrup U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller B
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
298103
28.
09:00 Vindinge IF U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Ishøj HF Vindinge-hallen
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
298102
29.
14:30 Dragør HK U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 SSS Kilden Hollænder Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2020
298105
06.
Ishøj HF U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Dragør HK Ishøj Idrætscenter Ishøj Idrætscenter 1
298107
06.
13:00 TMS, Ringsted ungdom U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Vindinge IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B
Anmeldt ulovligt hold - udehold
UAUH
298091
12.
FK Odsherred U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 Dragør HK Hallerne i Nykøbing
298097
13.
FK Odsherred U-10 Pige C - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup Hallerne i Nykøbing

Vælg forbund

Luk
ANNONCE