Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Drenge C - 1.halvdel

Pulje 6

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
294999
18.
11:00 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TIK - Taastrup 2 Himmelevhallen Himmelev-hallen 22-18
294981
25.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TIK - Taastrup 2 Dansk Kabel TV Arena 9-17
294982
25.
11:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev 2 Skovlunde-hallen 18-10
294984
25.
14:00 HØJ 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 3 Ølstykke-hallerne 15-18
294983
25.
14:40 VSH 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK 2 Virum-hallerne Virum-hallen 2 16-11
november 2020
294985
01.
10:00 Rødovre HK 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TIK - Taastrup 2 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 17-20
294986
01.
11:00 VSH 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Virum-hallerne Virum-hallen 1 22-19
294988
01.
11:00 Ledøje-Smørum HK 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 11-16
294990
08.
10:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 3 Dansk Kabel TV Arena 14-15
294991
08.
11:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 VSH 3 Skovlunde-hallen 20-11
294996
15.
09:00 Ledøje-Smørum HK 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TMS, Ringsted ungdom 3 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 19-11
294995
15.
10:30 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 VSH 3 Himmelevhallen Himmelev-hallen 17-21
294994
15.
11:00 TIK - Taastrup 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 21-14
294993
15.
12:40 Rødovre HK 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2 13-24
294989
19.
19:00 TIK - Taastrup 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller B 23-15
294992
20.
17:30 HØJ 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev 2 Ølstykke-hallerne 7-23
295000
22.
10:00 Ledøje-Smørum HK 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 3 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 20-21
294997
22.
11:00 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 HØJ 3 Skovlunde-hallen 18-10
294987
22.
11:10 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TMS, Ringsted ungdom 3 Himmelevhallen Himmelev-hallen 19-18
294998
28.
16:45 VSH 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TMS, Ringsted ungdom 3 Virum-hallerne Virum-hallen 1 29-28
295003
29.
10:00 HVI Himmelev 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Rødovre HK 3 Himmelevhallen Himmelev-hallen 19-12
295004
29.
10:00 HØJ 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Ledøje-Smørum HK 2 Ølstykke-hallerne 7-16
295001
29.
11:00 TMS, Ringsted ungdom 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Dansk Kabel TV Arena 8-17
295002
29.
16:00 VSH 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TIK - Taastrup 2 Virum-hallerne Virum-hallen 2 26-20
december 2020
295007
05.
11:30 Ledøje-Smørum HK 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 HVI Himmelev 2 Ledøje - Smørum Idrætscenter Ledøje-Smørum-hal 1 25-19
295008
05.
13:00 HØJ 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 TMS, Ringsted ungdom 3 Ølstykke-hallerne 9-16
295006
06.
13:50 TIK - Taastrup 2 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 Skovlunde IF/SIF Håndbold og Gymnastik Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller B 18-18
295005
13.
Rødovre HK 3 U-13 Drenge C - 1.halvdel | Pulje 6 VSH 3 Rødovre Stadionhal Rødovre Stadionhal 2

Vælg forbund

Luk
ANNONCE