Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge A - 1.halvdel

Pulje 2

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
294511
18.
11:10 Tuse IF Håndbold U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup 3 Tuse-hallen 20-25
294496
18.
17:40 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Røsnæshallen 17-29
294493
22.
19:00 Rørby-Værslev IF U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup 3 Rørby-hallen 14-24
294494
25.
12:10 SMUT BG U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Stestrup Fritidsgård 17-18
294495
25.
12:10 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Dansk Kabel TV Arena 25-7
294497
31.
09:15 Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup 3 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2 20-11
november 2020
294500
01.
11:00 HØJ 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Ølstykke-hallerne 18-23
294498
01.
12:15 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Dansk Kabel TV Arena 20-23
294499
01.
12:20 Tuse IF Håndbold U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Tuse-hallen 27-20
294502
05.
19:00 Rørby-Værslev IF U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Rørby-hallen 15-30
294501
08.
12:50 TIK - Taastrup 3 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 20-18
294504
08.
14:30 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Røsnæshallen 22-27
294507
15.
11:20 Tuse IF Håndbold U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Tuse-hallen 20-28
294508
15.
11:50 HØJ 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Jyllingehallen Jyllinge-hallen 33-12
294506
15.
12:00 TIK - Taastrup 3 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C 28-19
294505
15.
13:00 Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 1 24-15
294509
22.
12:10 SMUT BG U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Raklev G&I Stestrup Fritidsgård 22-22
294510
22.
14:00 TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B 25-21
294512
22.
14:00 HØJ 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Ølstykke-hallerne 16-30
294516
24.
18:30 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 HØJ 2 Røsnæshallen 19-18
294513
28.
13:00 Rørby-Værslev IF U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Rørby-hallen 19-25
294515
29.
12:30 Tuse IF Håndbold U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Roskilde Håndbold 2 Tuse-hallen 19-27
december 2020
294503
03.
18:00 SMUT BG U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Stestrup Fritidsgård 17-20
294520
05.
15:00 Raklev G&I U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Rørby-Værslev IF Røsnæshallen 22-18
294517
06.
Roskilde Håndbold 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TMS, Ringsted ungdom 2 Roskilde Hallerne Roskilde Hallerne D 2
294518
06.
TIK - Taastrup 3 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 SMUT BG Taastrup Idræts Haller Taastrup Idræts Haller C
Udeblevet med afbud - udehold
UUM
294519
06.
15:25 HØJ 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 Tuse IF Håndbold Ølstykke-hallerne 21-21
294514
09.
TMS, Ringsted ungdom 2 U-15 Drenge A - 1.halvdel | Pulje 2 TIK - Taastrup 3 Dansk Kabel TV Arena Ringsted-hallen B

Vælg forbund

Luk
ANNONCE