Søg Håndboldinfo
Del

U-9 Drenge B (kortbane)

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
303646
18.
09:00 Højby S.& G. U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303645
18.
12:15 Bellinge IF U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Rasmus Rask Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303647
24.
10:00 IF Stjernen Odense 1 U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303649
25.
09:00 GOG Håndbold U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - Kortbane
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303650
25.
11:30 Bellinge IF U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Rasmus Rask Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303652
29.
17:45 Højby S.& G. U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303654
31.
09:30 IF Stjernen Odense 2 U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 Bellinge IF Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
november 2020
303651
01.
09:20 Kerteminde HK U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303655
14.
09:30 DHG Odense U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303657
15.
11:30 Bellinge IF U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Rasmus Rask Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303658
15.
12:30 GOG Håndbold U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - Kortbane
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303661
22.
09:40 IF Stjernen Odense 2 U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 Højby S.& G. Skt. Jørgens Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303662
22.
11:45 Bellinge IF U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 GOG Håndbold Rasmus Rask Hallen
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303659
22.
13:15 Kerteminde HK U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303665
28.
10:00 DHG Odense U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Dalumhallerne Dalumhallen - Hal 1
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303664
29.
08:55 Højby S.& G. U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 Kerteminde HK Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303666
29.
09:00 GOG Håndbold U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Phønix Tag Arena Phønix Tag Arena (Gudme) - Hal 2 - Kortbane
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
december 2020
303643
04.
17:15 Kerteminde HK U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 1 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Resultat er indberettet - vises ikke for rækken
ROK
303667
11.
Kerteminde HK U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 IF Stjernen Odense 2 Kerteminde Idrætscenter Kerteminde Idrætscenter
Corona - udsat kamp
Corona
303668
12.
IF Stjernen Odense 1 U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 Bellinge IF Skt. Jørgens Hallen
Kamp udsat
UDS
303670
13.
Højby S.& G. U-9 Drenge B (kortbane) | Pulje 1 DHG Odense Højbyhallerne Højbyhallen - Hal 2 (ny)
Corona - udsat kamp
Corona

Vælg forbund

Luk
ANNONCE