Søg Håndboldinfo
Del

U-13 Pige C før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
oktober 2020
286159
18.
10:50 Team Haderslev KFUM 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 3 Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 5-3
286158
18.
11:30 HK "Egene" Gråsten U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Ahlmannsparken,Gråsten Ahlmannsparken, Gråsten 13-4
286160
18.
12:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tinglev SV Ulkebølhallen 8-3
286161
24.
14:15 Dybbøl IU 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 13-6
286162
25.
14:15 Løgum IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 4 4-12
286163
30.
18:30 Tinglev SV U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 3 Tinglev Fritidscenter Tinglevhallen, Hal 1 8-8
286165
31.
11:00 Dybbøl IU 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 5-4
november 2020
286164
01.
11:30 HK "Egene" Gråsten U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 3 Ahlmannsparken,Gråsten Ahlmannsparken, Gråsten 8-8
286166
01.
14:20 Tinglev SV U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Den Tyske Sportshal, Tinglev 10-7
286168
08.
11:10 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 3 Ulkebølhallen 4-5
286167
08.
13:25 Team Haderslev KFUM 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 10-6
286169
08.
16:00 Løgum IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tinglev SV Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 4 7-10
286175
13.
17:00 Tinglev SV U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Tinglev Fritidscenter Tinglevhallen, Hal 1 10-9
286172
15.
09:30 Dybbøl IU 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tinglev SV Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 11-14
286171
15.
10:50 Team Haderslev KFUM 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1 19-9
286170
15.
11:30 HK "Egene" Gråsten U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Ahlmannsparken,Gråsten Ahlmannsparken, Gråsten 11-8
286173
22.
11:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 3 Ulkebølhallen 9-11
286174
22.
13:20 Løgum IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 3 Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 4 5-8
286176
28.
10:00 Dybbøl IU 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 3 Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1 7-6
286178
29.
Tinglev SV U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Den Tyske Sportshal, Tinglev
Kamp udsat
UDS
286177
29.
13:00 Løgum IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 4 4-18
december 2020
286180
06.
Team Haderslev KFUM 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tinglev SV Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Kamp udsat
UDS
286181
06.
11:00 Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Ulkebølhallen 17-6
286179
06.
11:30 HK "Egene" Gråsten U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 3 Ahlmannsparken,Gråsten Ahlmannsparken, Gråsten 8-10
286152
08.
18:00 HK "Egene" Gråsten U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Tinglev SV Ahlmannsparken,Gråsten Ahlmannsparken, Gråsten 11-12
286157
18.
Tinglev SV U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Dybbøl IU 3 Tinglev Fritidscenter Tinglevhallen, Hal 1
Kamp udsat
UDS
januar 2021
286153
10.
Team Haderslev KFUM 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Vidar-Ulkebøl Håndbold Haderslev Idrætscenter Haderslev Idrætsc. 1
Kamp udsat
UDS
286154
10.
Dybbøl IU 3 U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Løgum IF Broager Sparekasse SKANSEN Broager Sparekasse SKANSEN 1
Kamp udsat
UDS
286155
17.
Vidar-Ulkebøl Håndbold U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 HK "Egene" Gråsten Ulkebølhallen
Kamp udsat
UDS
286156
17.
Løgum IF U-13 Pige C før ombrydning | Pulje 1 Team Haderslev KFUM 3 Klosterhallerne Klosterhallen, Hal 4
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE