Søg Håndboldinfo
Del

U-15 Drenge A før ombrydning

Pulje 1

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
september 2020
279045
24.
19:30 BMI/Odder Alliancen 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Harlev IK Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 2 8-28
oktober 2020
279055
18.
13:30 BMI/Odder Alliancen 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IF Lyseng 2 Spektrum Odder Spektrum Odder hal 1 22-14
279056
20.
18:15 Hørning/Hasselager Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Super Brugsen Arena (Hørning) Hørning SuperBrugsen Arena 11-15
279058
20.
20:00 TMG, Mårslet U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov Mårslethallen 14-14
279061
25.
11:00 IF Lyseng 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Harlev IK Rundhøjhallen, Holme 7-19
279063
25.
11:05 VRI, Risskov U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 BMI/Odder Alliancen 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen A 16-8
279064
25.
13:00 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Hørning/Hasselager Håndbold Stavtruphallen 12-11
279069
30.
17:30 TMG, Mårslet U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IF Lyseng 2 Mårslethallen Mårslethallen hal 2 15-12
november 2020
279065
01.
14:00 BMI/Odder Alliancen 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Hørning/Hasselager Håndbold Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 1 17-13
279060
03.
19:15 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 TMG, Mårslet Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 6-14
279073
07.
15:40 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov Vibyhallen Vibyhallen hal 2 15-19
279070
08.
10:30 Hørning/Hasselager Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Harlev IK Hasselagerhallen 10-27
279072
08.
11:00 IF Lyseng 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken Rundhøjhallen, Holme 9-19
279071
08.
12:30 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 BMI/Odder Alliancen 2 Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 11-23
279078
12.
16:45 VRI, Risskov U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken Bellevuehallerne Bellevuehallen A 21-18
279079
15.
11:00 TMG, Mårslet U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Harlev IK Mårslethallen 11-14
279076
15.
13:25 Hørning/Hasselager Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IF Lyseng 2 Super Brugsen Arena (Hørning) Hørning SuperBrugsen Arena 15-13
279077
15.
15:15 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Brabrandhallerne Brabrandhallen 1
Kamp udsat
UDS
279067
20.
18:20 IK Skovbakken U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Stavtruphallen 17-20
279082
28.
11:20 IK Skovbakken U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3 29-22
279083
28.
14:30 VRI, Risskov U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Hørning/Hasselager Håndbold Bellevuehallerne Bellevuehallen A 26-16
279080
29.
11:00 Harlev IK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Næshøjhallen 21-18
279084
29.
11:25 TMG, Mårslet U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 BMI/Odder Alliancen 2 Mårslethallen 10-19
december 2020
279088
05.
12:00 Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IF Lyseng 2 Vibyhallen 19-14
279086
06.
10:40 Hørning/Hasselager Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 TMG, Mårslet Hasselagerhallen 18-12
279087
06.
12:15 Brabrand IF Håndbold 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov Brabrandhallerne Brabrandhallen 1 18-33
279085
06.
16:45 BMI/Odder Alliancen 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken Egelund Idrætscenter Egelund Idræts Center hal 1 17-20
januar 2021
279049
03.
TMG, Mårslet U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Stavtrup/Viby 2 Mårslethallen Mårslethallen hal 2
Kamp udsat
UDS
279053
04.
Stavtrup/Viby 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 BMI/Odder Alliancen 2 Stavtruphallen
Kamp udsat
UDS
279057
08.
19:10 Harlev IK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken Næshøjhallen
Kamp udsat
UDS
279048
09.
13:55 VRI, Risskov U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IF Lyseng 2 Bellevuehallerne Bellevuehallen B
Kamp udsat
UDS
279046
10.
Hørning/Hasselager Håndbold U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 IK Skovbakken Hasselagerhallen
Kamp udsat
UDS
279066
10.
11:30 Harlev IK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Næshøjhallen
Kamp udsat
UDS
279050
16.
12:15 Harlev IK U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 VRI, Risskov Næshøjhallen
Kamp udsat
UDS
279051
17.
13:25 IF Lyseng 2 U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 Brabrand IF Håndbold 2 Rundhøjhallen, Holme
Kamp udsat
UDS
279052
17.
14:50 IK Skovbakken U-15 Drenge A før ombrydning | Pulje 1 TMG, Mårslet Vejlby-Risskov Hallerne Vejlby-Risskov Hallen 3
Kamp udsat
UDS

Vælg forbund

Luk
ANNONCE