Søg Håndboldinfo
Del

Serie 1 Herrer

Pulje 4

Tilføj til kalender (iCal)
Kampnr. Dato Tidspunkt Hjemmehold Udehold Spillested Resultat
januar 2020
258882
01.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Espergærde-hallen
258883
01.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
258884
01.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258885
01.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258886
01.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Ådalens Skole Ådalskolen hal 2
258887
01.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258888
01.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF NKK-hallen, Nivå
258889
01.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
258890
01.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 AB-hallen AB-hallen 2
258891
01.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Gribskov-hallen
258892
01.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Espergærde-hallen
258893
01.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258894
01.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Humlebæk Idrætscenter
258895
01.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258896
01.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Ådalens Skole Ådalskolen hal 2
258897
01.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Ølstykke-hallerne
258898
01.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
258899
01.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258900
01.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258901
01.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Ådalens Skole Ådalskolen hal 2
258902
01.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Espergærde-hallen
258903
01.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258904
01.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Humlebæk Idrætscenter
258905
01.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 2
258906
01.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Gribskov-hallen
258907
01.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Ølstykke-hallerne
258908
01.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
258909
01.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258910
01.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 AB-hallen AB-hallen 1
258911
01.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Gribskov-hallen
258912
01.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Espergærde-hallen
258913
01.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258914
01.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Humlebæk Idrætscenter
258915
01.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258916
01.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
258917
01.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Humlebæk Idrætscenter
258918
01.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
258919
01.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258920
01.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258876
01.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Gribskov-hallen
258877
01.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 NKK-hallen, Nivå
258926
01.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Gribskov-hallen
258880
01.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258923
01.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258924
01.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Ølstykke-hallerne
september 2020
258864
24.
20:30 Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 NKK-hallen, Nivå 30-17
258865
26.
16:45 Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1 14-27
258863
27.
12:00 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 27-28
258862
27.
16:15 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Espergærde-hallen 23-31
258869
30.
20:15 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3 23-20
oktober 2020
258867
03.
13:20 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Jyllingehallen Jyllinge-hallen 23-14
258871
04.
12:20 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Gribskov-hallen 18-22
258870
04.
14:10 AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF AB-hallen AB-hallen 1 27-27
258868
04.
17:45 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 26-26
258866
07.
20:10 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Ådalens Skole Ådalskolen hal 2 21-20
258874
17.
15:00 HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Ølstykke-hallerne 24-22
258873
18.
13:20 Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Lillerødhallerne Lillerød-hallen 18-38
258872
18.
15:45 Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Espergærde-hallen 21-33
258875
21.
20:10 HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Ådalens Skole Ådalskolen hal 2 24-14
258881
24.
16:15 AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub AB-hallen AB-hallen 1 20-23
258878
25.
17:45 Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1 27-25
258879
25.
18:20 Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
Ulovlig spiller - udehold
UUL
januar 2021
258921
17.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 AB-hallen AB-hallen 1
258922
24.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Espergærde-hallen
258925
24.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
258927
31.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258928
31.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 Humlebæk Idrætscenter
258929
31.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Birkerød Idrætscenter Birkerød Idrætscenter 1
258930
31.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 AB-hallen AB-hallen 1
258931
31.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Gribskov-hallen
februar 2021
258932
07.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Espergærde-hallen
258933
07.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Jyllingehallen Jyllinge-hallen
258934
07.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258935
07.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258936
28.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1
marts 2021
258940
06.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 AB-hallen AB-hallen 1
258941
07.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Gribskov-hallen
258937
07.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Ølstykke-hallerne
258938
07.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
258939
07.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258942
14.
Espergærde IF Serie 1 Herrer | Pulje 4 HK 73 - Frederikssund 2 Espergærde-hallen
258943
14.
Allerød Håndbold Klub Serie 1 Herrer | Pulje 4 Helsingør Håndbold 3 Lillerødhallerne Lillerød-hallen
258944
14.
Øresund Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Team Helsinge Håndbold 3 Humlebæk Idrætscenter
258945
14.
AB 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 HØJ 3 AB-hallen AB-hallen 1
258946
14.
Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Rudersdal Håndbold 2 Gribskov-hallen
258947
21.
HØJ 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Håndboldklubben Sirius-Græsted 2 Ølstykke-hallerne
258948
21.
Rudersdal Håndbold 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 AB 2 Holte Hallerne Holte Hallerne 2 (ny)
258949
21.
Team Helsinge Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Espergærde IF Helsinge-hallen Helsinge-hallen 3
258950
21.
Helsingør Håndbold 3 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Øresund Håndbold 2 Helsingør-hallen Helsingør-hallen 1
258951
21.
HK 73 - Frederikssund 2 Serie 1 Herrer | Pulje 4 Allerød Håndbold Klub Frederikssund Hallen Frederikssund-hallerne 1

Vælg forbund

Luk
ANNONCE